Drukuj

Konkursy dla uczniów

Użytkownik. Opublikowano w Konkursy dla uczniów

Przedmiotowe Konkursy Kuratoryjne [CZYTAJ WIĘCEJ]

Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną

Do konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną o tematyce dowolnej, ale z elementami języka niemieckiego zapraszają nauczycielki języka niemieckiego. Prezentacje, zawierające minimum 15 slajdów, przesyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 listopada 2017 r. w tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz klasę. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Lisiecka.

Konkurs leksykalno – gramatyczny z języka niemieckiego

W drugiej połowie lutego 2018 r. odbędzie się konkurs leksykalno – gramatyczny z j. niemieckiego, do którego zapraszamy uczniów uczących się właśnie tego języka. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie. Konkurs będzie przeprowadzony na trzech poziomach, aby każdy miał równe szanse. Koordynatorem konkursu jest p. Beata Tadaj (nauczycielka języka niemieckiego).

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Dnia 15 maja 2018 r. odbędzie się konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Do konkursu z nagrodami zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, również z klas z językiem francuskim, ponieważ konkurs będzie przeprowadzony w języku polskim. Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy przesyłać do dnia 7 maja do koordynatora konkursu pani Anny Lisieckiej (nauczycielki języka niemieckiego).

26.09.2017r. - Rozgrywki „Mini Bundesliga”

Pani Anna Szumel i pan Lech Serwatka zapraszają uczniów klas II i III do udziału w rozgrywkach piłki nożnej „Mini Bundesliga”. Szczegółowy harmonogram spotkań drużyn dostępny jest na tablicy informacyjnej przy sali gimnastycznej.

13.11.2017r. - Konkurs na makietę budynków z krajów niemieckojęzycznych

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nauczycielki języka niemieckiego, panią Annę Szumel, panią Beatę Tadaj i panią Annę Lisiecką - „Makiety budynków z krajów niemieckojęzycznych”. Prace konkursowe prosimy przynosić do 13.11.2017r. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać na I piętrze przy sali 111. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel i pani Beata Tadaj.

11.12.2017r. - Konkurs „Kreatywna choinka”

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nauczycielki języka niemieckiego, panią Annę Szumel, panią Beatę Tadaj i panią Annę Lisiecką - „Kreatywna choinka”. Własnoręcznie wykonane, kreatywne choinki, opisane w języku niemieckim prosimy przynosić w terminie do 11.12.2017r. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać na I piętrze przy sali 111. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel.

23.03.2018r. - Konkurs „Frohe Ostern”

 Zachęcamy uczniów wszystkich poziomów klas do przygotowania prac plastycznych o tematyce wielkanocnej. Pisanki, zajączki, bukiety wielkanocne lub kartki świąteczne prosimy przekazywać pani Annie Rodziewicz, a prace opisane w języku niemieckim pani Annie Szumel, pani Annie Lisieckiej lub pani Beacie Tadaj w terminie do 23.03.2017r. Prace zaprezentowane zostaną na korytarzu szkolnym na I piętrze. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel.