Drukuj

Nauczyciele gimnazjum

Użytkownik. Opublikowano w Nauczyciele

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1.

Ambroziewicz Agnieszka

Matematyka, Fizyka

2.

Barański Wojciech

Muzyka

3.

Bednarska Magdalena

Język angielski

4.

Błocki Krzysztof

Chemia

5.

Bobryk Jolanta

Język polski

6.

Bodzon Małgorzata 

Chemia

7.

Borowska Elżbieta

Biologia

8.

Burdak Ewa

Wychowanie fizyczne

9.

Cebulska Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

10.

Cichocka Elżbieta

Informatyka, Technika

11.

Dudek Mateusz

Wychowanie fizyczne

12

Dunarowicz Monika

Oddział przedszkolny

13.

Fuks Eliza 

Matematyka, Informatyka

14.

Grzywa Dariusz

Religia

15.

Kamińska Małgorzata     

Język polski

16.

Kaźmieruk-Hryć Marlena

Język polski

17.

 Kotarba Sandra

Język francuski

18.

Kowalczuk Katarzyna

 Religia

19..

Kowalska Magdalena

Pedagog szkolny

20.

 Kowalski Marek 

Wychowanie fizyczne

21.

Krakowiak Magdalena

Religia

22.

Kryska Judyta

Język polski

23.

Kwiatkowski Jacek

Muzyka, Zajęcia artystyczne

24.

Lisiecka Anna

Język niemiecki

25.

Lorent Ireneusz

Fizyka, Informatyka

26.

Madziara Agata

Oddział przedszkolny

27.

Mankiewicz Marta

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

28.

Mikusek Jolanta

Język polski

29.

Mrozowska Magdalena

Język francuski, Biologia

30.

Niechcielski Przemysław

Wos

31.

Noworycka-Skoczyńska Jolanta

Biblotekarz 
32.

Olchowik Ewa

Wychowanie fizyczne

33.

Pawłowska Kinga

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

34.

Pietrasik Maria

Matematyka

35.

Pietrasik Marzena

Wychowanie fizyczne

36.

Pszeniczna Małgorzata

Plastyka

37.

Puciło Sylwia

Język francuski

38.

Puzyńska Aleksandra

Język angielski, Język włoski

39.

Rodziewicz Anna

Plastyka, Etyka, Technika

40.

Rogala Agnieszka

Pedagog szkolny

41.

Rzeszutek Aneta

Język angielski

42.

Serwatka Lech

Wychowanie fizyczne

43.

Skrońska Beata

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa

44.

Stępniak Izabela

Matematyka, Informatyka

45.

Strzelczyk Beata

Język polski

46.

Suchodolska Sylwia

Biblotekarz, Historia

47.

Szaran Teresa

Historia, Wos

48.

Szumel Anna

Język niemiecki

49.

Szymkowska Krystyna

Język angielski

50.

Świątkowska Beata

Język angielski

51.

Tadaj Beata

Język niemiecki

52.

Tomasiak Inga

Historia, Wos

53.

Wąsik Ewa

Matematyka

54.

Widyńska Karolina

Język francuski

55.

Ząbek Irena

 Geografia, Wychowanie do życia w rodzinie