• joomlaslide-rekrutacja147
  • joomlaslide-oddzialzerowy
  • joomlaslide-zima
  • joomlaslide-feriezimowe
  • joomlaslide-zawody
  • joomlaslide-be

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia 
2019 r. o godzinie 18.00

Więcej

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Więcej

trojca-zebranie

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Więcej

Drukuj

Wrzesień 2017 - Wycieczka ,,Śladami bohaterów Kamieni na szaniec’’

Opublikowano w Aktualności

Uczniowie klasy 3e i 3a wybiorą się na wycieczkę autokarową śladami bohaterów lektury „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego. Podczas wycieczki uczestnicy zapoznają się zarówno z najważniejszymi wydarzeniami z życia Zośki, Rudego i Alka, jak również poznają obraz życia w okupowanej Warszawie. Koordynatorem wycieczki jest pani Jolanta Bobryk.

Drukuj

29.09.2017 – Dzień Głośnego Czytania

Opublikowano w Aktualności

W dniu 29 września, w naszej szkole odbędzie się Dzień Głośnego Czytania pod opieką pani Sylwii Suchodolskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Drukuj

26.09.2017 - Rozgrywki „Mini Bundesliga”

Opublikowano w Aktualności

Pani Anna Szumel i pan Lech Serwatka zapraszają uczniów klas II i III do udziału w rozgrywkach piłki nożnej „Mini Bundesliga”. Szczegółowy harmonogram spotkań drużyn dostępny jest na tablicy informacyjnej przy sali gimnastycznej.

Drukuj

26.09.2017 - Europejski Dzień Języków

Opublikowano w Aktualności

Nauczyciele języków obcych zapraszają uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy językowej. Planujemy quizy, poranek z przysłowiami, gry planszowe, krzyżówki, piosenki i stoiska tematyczne. Koordynatorem tej akcji jest pani Anna Szumel oraz pani Aleksandra Puzyńska.

Drukuj

21.09.2017 - Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju

Opublikowano w Aktualności

21 września w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowego Dzień Pokoju. Z okazji tej, Samorząd Uczniowski pod opieką pani Ingi Tomasiak organizuje różne akcje oraz konkursy. Zapraszamy! 

Drukuj

15.09.2017 - Dzień Kropki

Opublikowano w Aktualności

15 września jest to święto wszelkiego rodzaju kropek. Tego dnia, oprócz udekorowanej kropkami szkoły, wszyscy przychodzimy ,,kropkowo’’ ubrani. Odbędą się również różnego rodzaju zabawy i quizy, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Koordynatorem akcji jest pani Jolanta Mikusek.

Drukuj

Warsztaty profilaktyczne „Archipelag Skarbów”

Opublikowano w Aktualności

W dniach 14 - 15 września 2017 r. uczniowie klas III wzięli udział w warsztatach profilaktycznych „Archipelag Skarbów”. W ramach programu odbyło się również spotkanie pana Grzegorza Pazia – prowadzącego zajęcia – z Radą Pedagogiczną i rodzicami uczniów z klas III. Przesłaniem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia i profilaktyka uzależnień. Podczas warsztatów zachęcano młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy, pornografii i do czekania z rozpoczęciem współżycia seksualnego aż do małżeństwa. 

Drukuj

12.09.2017r. - Zebranie z rodzicami

Opublikowano w Aktualności

O godzinie 18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców.

W związku z realizacją programu profilaktycznego Archipelag Skarbów zapraszamy rodziców uczniów klas III gimnazjum na spotkanie w godz. 17.00 - 18.00 w sali gimnastycznej.

Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowano w Aktualności

1 września swoją naukę rozpoczęły dzieci z oddziału „zerowego”. Natomiast 4 września o godzinie 8:00 mury naszej szkoły, która obecnie funkcjonuje jako Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz, przekroczyli uczniowie klasy pierwszej oraz klasy czwartej. Uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach, którzy po przekazaniu ważnych informacji oprowadzili swoich wychowanków po szkole.

Kilka godzin później odbył się apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2017/2018 zorganizowany przez klasę 3 B pod czujnym okiem pani Anny Szumel.Podczas inauguracji gościliśmy grono pedagogiczne, rodziców oraz uczniów klas siódmych, a także klasy gimnazjalne (drugie i trzecie). Na początku tego spotkania uczniowie zostali powitani przez Panią Wicedyrektor, Beatę Strzelczyk, która jednocześnie odczytała list powitalny od Pana Dyrektora Wojciecha Barańskiego.

Całość uświetniły występy taneczno-wokalne zaprezentowane przez uzdolnioną młodzież naszej szkoły. Po interesującej części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Gimnazjaliści jako starsi i bardziej doświadczeni koledzy zapewne nie raz będą służyć pomocą swoim młodszym kolegom. Jedno jest pewne - wszystkich naszych uczniów czeka ciekawy i pozytywnych emocji czas.

Drukuj

Życzenia od Dyrektora i Grona Pedagogicznego

Opublikowano w Aktualności

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018 dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom udanego oraz spokojnego roku, pełnego motywacji i sukcesów, nowych wyzwań oraz rozwijania swoich talentów. To, jak będzie wyglądał ten rok, będzie zależało od Was samych, od Waszych umiejętności, pasji, zamiłowań oraz wytrwałości w podejmowaniu działań i cierpliwości w ich realizacji. Jest to okres zawierania nowych znajomości, a niekiedy trwałych przyjaźni.

Niech ten czas będzie dla Was pełen sukcesów, dla nauczycieli satysfakcjonującą pracą. Rodzicom zaś, życzymy zadowolenia z postępów dzieci i wsparcia w realizacji ich marzeń.

„Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.”

                                                                                                                                                    Paulo Coelho

Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klasy I oraz IV

Opublikowano w Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klasy pierwszej oraz czwartej odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 8:00. Serdecznie zapraszamy. Świetlica będzie czynna już od godz. 7:00". Więcej informacji w zakładce: Rodzice - Pierwszaki.

Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów oddziału zerowego

Opublikowano w Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów oddziału zerowego odbędzie się 1 września 2017 r. o godz. 8:00. Serdecznie zapraszamy. Świetlica będzie czynna już od godz. 7:00. Zebranie z Rodzicami dzieci oddziału zerowego odbędzie się w czwartek 31 sierpnia 2017r. o godz. 18:00 w stołówce szkolnej. Więcej informacji w zakładce: Rodzice - Zerówka.

Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano w Aktualności

22 czerwca w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Na początku głos zabrał Dyrektor Wojciech Barański, który pogratulował uczniom wyników, życzył wszystkim udanego odpoczynku oraz spokojnych wakacji.

Pan Dyrektor podziękował również pani Elżbiecie Sączek, przewodniczącej Rady Rodziców, za zaangażowanie w życie szkoły i wsparcie podczas różnych uroczystości.

Następnie wręczone zostały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla uczniów klas I, II i III, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego. Dodatkowo wychowawcy klas trzecich podziękowali rodzicom, którzy przez trzy lata wyjątkowo angażowali się w szkole.

Po oficjalnej części, która przygotowana była pod przewodnictwem p. Magdaleny Bednarskiej, uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw oraz słodki poczęstunek zakupiony przez rodziców. Warto wspomnieć, że dekorację przygotowała pani Anna Rodziewicz, a chór pan Jacek Kwiatkowski.

Uczniowie klas trzecich pożegnali się z wychowawcami oraz pracownikami szkoły. Opuścili mury naszego gimnazjum, a już we wrześniu udadzą się do swoich wymarzonych szkół.

Ten rok szkolny był bardzo pracowity, ale również bardzo przyjemny i z pewnością będziemy go mile wspominać.

Życzymy Wam udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!

Do zobaczenia za dwa miesiące!

Drukuj

Apel podsumowujący działalność agend w roku szkolnym 2016/2017

Opublikowano w Aktualności

W środę 21 czerwca odbył się apel podsumowujący działalność agend w roku szkolnym 2016/2017.

Na początku wystąpił zespół „Wir” (Angelina Barra z klasy 3 D, Juliusz Jeżewski z klasy 2 A, Maja Miąskiewicz z klasy 2 C, Eryk Wasilkowski z klasy 1 B, Oliwia Plewa z klasy 1 B, Oliwia Wójcik z klasy 1 B i Natalia Wasilewska z klasy 1 B), który otrzymał nagrodę specjalną w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej "DACHL-Lieder Wettbewerb". Następnie uczennice z klasy 1 G Julia Dąbrowska i Julia Grzelak pokazały swoje zdolności taneczne.

Po występach młodzieży przeszliśmy do wręczania nagród i dyplomów za osiągnięcia uzyskane w różnych konkursach, za udział i zaangażowanie w życie szkoły, w wolontariacie i za szczególne osiągnięcia. Nagrodzono również najlepszych sportowców szkoły.

Wyniki konkursu na najlepszego sportowca szkoływ kategorii dziewcząt:

I miejsce –Marcelina Idźkowska klasa 2 E

II miejsce – Aleksandra Januszewska klasa 3 C

III miejsce –Monika Kamień klasa 1 C

Wyniki konkursu na najlepszego sportowca szkoływ kategorii chłopców:

I miejsce –Kamil Wiszniewski 3 F

II miejsce – Hubert Gozdecki klasa 3 C

III miejsce – Filip Tomasiak 3 C

Koordynatorem uroczystości była pani Beata Strzelczyk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!!!

Drukuj

Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano w Aktualności

"Msza święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona 23 czerwca (piątek) o godz. 18.30 w kaplicy przy ul. Obrońców Tobruku 48. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli."

Drukuj

MECZ O MISTRZOSTWO SZKOŁY I PUCHAR DYREKTORA

Opublikowano w Aktualności

14 czerwca odbył się mecz finałowy w piłkę siatkową o Mistrzostwo Szkoły i Puchar Dyrektora. O trofeum grały dwie klasy trzecie, które uplasowały się najwyżej w trwających od kwietnia rozgrywkach międzyklasowych.

Mecz pomiędzy klasą III D i III C toczył się na wysokim poziomie. Obie drużyny wykazały się dużymi umiejętnościami i doprowadziły do remisu w setach 1:1. Potrzebny był set rozstrzygający o zwycięstwie tzw. tiebreak.

Klasa III D rozegrała go na własną korzyść osiągając zwycięstwo w całym meczu 2:1. Została tym samym MISTRZEM SZKOŁY w roku szk. 2016/2017 i wygrała Puchar Dyrektora .

Gratulujemy zwycięzcom !!!!

Skład drużyny klasy III D:

Martyna Pasternacka

Anna Kułakowska

Michał Ostaszewski

Gabriel Hanisch

Patryk Litwiński

Kacper Prywata