• joomlaslide-be
  • joomlaslide-zimawmiescie2020
  • joomlaslide-kangur2020

  • joomlaslide-rekrutacjaJezykiDwa
  • joomlaslide-Rekrutacja2020
  • joomlaslide-KonkursILOVEBemovo
  • joomlaslide-Konkursfoto2020edycja V

Dzień Kota w naszej szkole - 6.02.2020

Bal Karnawałowy dla klas 0-3 - 7.02.2020

Dzień otwarty - 3 marca godz. 18.00

Drukuj

Wystawa szopek bożonarodzeniowych

Opublikowano w Aktualności

Pani Magdalena Krakowiak i ks. Jarosław Młot zapraszają na wystawę szopek bożonarodzeniowych. Stajenki i szopki przygotowane własnoręcznie przez uczniów klas I można oglądać w holu szkolnym. Zapraszamy.

Drukuj

Konkurs z języka niemieckiego

Opublikowano w Aktualności

W dniu 09.12.2015 nauczycielki języka niemieckiego: pani Anna Lisiecka, pani Beata Tadaj i pani Anna Szumel wyłoniły zwycięzcę konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych.  Pierwsze miejsce zajęła  Matylda Wiewiór z klasy 1 C. Wyróżnienie otrzymał Michał Kurecki z klasy 2 C. Gratulujemy serdecznie! 

Drukuj

Kiermasz

Opublikowano w Aktualności

Ósmego grudnia w godzinach popołudniowych odbył się w naszej szkole coroczny kiermasz świąteczny. Każda z klas wystawiała na swoich stoiskach bożonarodzeniowe przysmaki – ciasta, babeczki, ciasteczka oraz przeróżne ozdoby choinkowe. Odbył się również konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. W tym roku poziom prac był bardzo wysoki. Kreatywność nie znała granic, gdyż oprócz stroików tradycyjnych mieliśmy także zbudowane z igliwia lub orzechów. Odbywający się w tym samym czasie Dzień Otwarty, który był okazją dla rodziców do spotkania się z nauczycielami, stwarzał również możliwość zaopatrzenia się w świąteczne specjały. Zainteresowanie naszymi produktami było ogromne – co bardzo nas cieszy.

Drukuj

Akcja zbiórki żywności

Opublikowano w Aktualności

W dniu 05.12.2015 wolontariusze pod opieką pani Anny Szumel uczestniczyli w zbiórce żywności na rzecz Banków Żywności na terenie Centrum Handlowego Carrefour Bemowo. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i poświęcony czas ! 

Drukuj

Wizyta wolontariuszki z Finlandii

Opublikowano w Aktualności

W dniu 3 grudnia wolontariuszka z Finlandii pani Vilma Martti przeprowadziła warsztaty kulturoznawcze w języku angielskim na temat swojego kraju w klasach 2 B, 2 C i 2 E.Koordynatorem wszystkich wizyt zagranicznych wolontariuszy w naszym gimnazjum jest pani Krystyna Szymkowska.

Drukuj

Motywator

Opublikowano w Aktualności

Nasza szkoła jako jedyna na Bemowie zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Motywator" realizowanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym i Neurogrą. Celem projektu było wsparcie uczniów w rozwoju funkcji poznawczych: pamięci, koncentracji oraz kompetencji kluczowych, takich jak umiejętność motywowania się do nauki, zdolność stawiania celów i osiągania ich, wytrwałość i radzenie sobie z trudnościami. Program "Motywator" miał za zadanie wspierać motywację oraz trenować pamięć i koncentrację naszych uczniów poprzez zabawę w postaci gier online. Opiekunkami projektu w naszej szkole były pani Marta Mankiewicz i pani Anna Szumel. Więcej informacji na temat projektu na stronie:

http://motywator.eu/

Drukuj

Zbiórka liści kasztanowców

Opublikowano w Aktualności

W dniu 01.12.2015 wolontariusze pod opieką pani Anny Szumel przyłączyli się do akcji "Ratujmy kasztany przed szrotówkiem kasztanowcowiaczkiem" organizowanej przez Zarząd Oczyszczania Miasta. Uczniowie zebrali liście kasztanowców z terenu boisk szkolnych i przygotowali je do utylizacji. Dziękujemy za pomoc.

Drukuj

Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano w Aktualności

W dniu 26.11.2015 r w bibliotece szkolnej zorganizowano Dzień Pluszowego Misia dla czterech grup przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 216. Z dziećmi bawili się uczniowie naszej szkoły z klas 1f, 2c, 3a, 3b. Przedszkolaki wysłuchały fragmentu 'Kubusia Puchatka", opowiadały o swoich misiach, o ulubionych misiach z bajek, a także jak wyglądają i zachowują się prawdziwe niedźwiedzie. Maluchy brały udział w grach i zabawach, śpiewały piosenki. Dzieci były przejęte z powodu wizyty w bibliotece, a nasi uczniowie z przyjemnością zajmowali się przedszkolakami.  Dzień Pluszowego Misia jest świętem organizowanym w naszej bibliotece od 2007 roku, jest  dniem wspólnej radości i zabawy. Wolontariusze naszego gimnazjum przekazali w prezencie przedszkolakom na ręce pani Wicedyrektor przedszkola pluszowe misie, zebrane w trakcie akcji charytatywnej na terenie szkoły.

Drukuj

Wizyta wolontariuszki z Niemiec

Opublikowano w Aktualności

W dniu 19 listopada na zaproszenie Szkolnego Klubu Europejskiego w naszej szkole gościła przedstawicielka wolontariatu europejskiego- pani Johanna O'Brien z Polskiej Fundacji im.Roberta Schumana.Wolontariuszka przeprowadziła warsztaty kulturoznawcze w języku niemieckim z uczniami klas 3 A, 3 C oraz  2 C.

Drukuj

22.12.2015r. - Jasełka szkolne -"Hej kolędo!"

Opublikowano w Aktualności

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie zapraszają wszystkich rodziców na spotkanie przedświąteczne – "Hej kolędo!"  - dnia 22 grudnia 2015 roku, o godzinie 09.30.  Po uroczystość szkolnej odbedą się wigilie klasowe z wychowawcami.

Drukuj

11.12.2015r. - Koncert Kolęd

Opublikowano w Aktualności

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert kolęd – uroczystość o zasięgu warszawskim, organizowany we współpracy ze stowarzyszeniem nauczycieli języka francuskiego „Prof – Europe”. Koordynatorem uroczystości jest pani Sylwia Puciło. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. 

Drukuj

10.12.2015r. - Dzień Praw Człowieka

Opublikowano w Aktualności

Tego dnia zachęcamy uczniów naszego gimnazjum do udziału w imprezach dotyczących praw człowieka, przygotowanych przez panią Teresę Szaran, panią Ingę Tomasiak i panią Dorotę Pieńkowską.

Drukuj

08.12.2015 – 10.12.2015r. - Próbny egzamin gimnazjalny

Opublikowano w Aktualności

Uczniowie klas trzecich przychodzą w tych dniach na godz. 8.30. Udają się do odpowiednio wyznaczonych sal i piszą egzamin we współpracy z Operonem i Gazeta Wyborczą wg harmonogramu:

08 grudnia – 9:00 – 10:00 historia i wos, 11:00 – 12:30 język polski

09 grudnia – 9:00 – 10:00 część przyrodnicza, 11:00 – 12:30 matematyka

10 grudnia – 9:00 – 10:00 język obcy (poziom podstawowy), 11:00 – 12:00 język obcy (poziom rozszerzony)

Uczniowie klas pierwszych i drugich przychodzą do szkoły według planu lekcji, który otrzymają od wychowawców klas.

Drukuj

08.12.2015r. - Kiermasz świąteczny

Opublikowano w Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Bożonarodzeniowy Kiermasz Świątecznyw dniu 08 grudnia 2015 roku, o godzinie 17.30, przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod opieką pana Jakuba Sęk oraz pani Ingi Tomasiak.

Drukuj

08.12.2015r. - Dzień Otwarty

Opublikowano w Aktualności

O godzinie 17.30 zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania z nauczycielami przedmiotów.

Drukuj

04.12.2015r. - Konkurs na najładniejszy stroik świąteczny

Opublikowano w Aktualności

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panem Jakubem Sęk i panią Ingą Tomasiak zaprasza do udziału w konkursie na najładniejszy stroik świąteczny. Stroiki prosimy przekazywać opiekunom SU w terminie do 04.12.2015. 

Drukuj

04.12.2015r. - Mikołajki

Opublikowano w Aktualności

04 grudnia odbędą się spotkania mikołajkowe klas, na których uczniowie wręczą sobie drobne upominki. Samorząd Uczniowski przystroi świątecznie choinkę na dziedzińcu szkolnym.

Drukuj

02.11.2015- 02.12.2015r. - Konkurs z języka niemieckiego

Opublikowano w Aktualności

Nauczyciele języka niemieckiego – pani Anna Lisiecka, pani Beata Tadaj i pani Anna Szumel zachęcają do udziału w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych. Można wykonać pracę również w języku polskim z elementami języka niemieckiego. Prace konkursowe proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 02.12.2015. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 09.12.2015.

Drukuj

Wystawa makiet konkursowych obiektów z Berlina

Opublikowano w Aktualności

W dniu 18.11.2015 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na makietę obiektów związanych z Berlinem. W kategorii pomysłowość - oryginalność projektu zwyciężył Konrad Iwanowski z klasy 1 C. W kategorii wkład pracy - zaangażowanie w wykonanie projektu zwyciężył Ksawery Jaroszyński z klasy 3 B, a w kategorii estetyka wykonania pracy zwyciężyła Klaudia Rogalska z klasy 1 F. Członkowie Jury: pani Anna Szumel, pani Beata Tadaj i pani Anna Lisiecka postanowili również przyznać dwa wyróżnienia. Otrzymali je Aleksander Włodarczyk i Marek Dąbrowski z klasy 1 A oraz Zuzanna Janiszewska z klasy 2 A.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu!