Drukuj

Nauczyciele

Użytkownik. Opublikowano w Nauczyciele

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1.

Barański Wojciech

Muzyka

2.

Błocki Krzysztof

Chemia, Fizyka

3.

Bobryk Jolanta

Język polski

4.

Bogacki Maciej

Wychowanie fizyczne

5.

Borowska Elżbieta 

Biologia

6.

Burdak Ewa

Wychowanie fizyczne

7.

Cebulska Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

8.

Chełmicka Małgorzata

Matematyka

9.

Cichocka Elżbieta

Informatyka, Technika

10.

Dunarowicz Monika

Edukacja wczesnoszkolna

11.

Fuks Eliza 

Matematyka, Informatyka

12.

Grzywa Dariusz

Religia

13.

Hanshchuk Nadiia

Język francuski

14.

Janisiewicz Bożena

Fizyka

15.

Kamińska Małgorzata  

Język polski 

16.

Kaźmieruk-Hryć Marlena   

Język polski

17.

Knajp Aleksandra

Oddział przedszkolny

18.

 Kotarba Sandra

Język francuski

19.

Kowalczuk Katarzyna

 Religia

20.

Krakowiak Magdalena

Religia

21.

Kwiatkowski Jacek 

Muzyka, Zajęcia artystyczne

22.

Lisiecka Anna

Język niemiecki

23.

Łątkowska Emanuela

Bibliotekarz

24.

Madziara Agata

Edukacja wczesnoszkolna

25.

Maj Małgorzata

Język angielski, Plastyka

26.

Mankiewicz Marta

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

27.

Mikusek Jolanta

Język polski

28.

Mrozowska Magdalena

Język francuski, Biologia

29.

Nawrot Ewa

Geografia

30.

Niechcielski Przemysław

WOS

31.

Noworycka-Skoczyńska Jolanta

Biblotekarz 

32.

Olchowik Ewa

Wychowanie fizyczne

33.

Pawłowska Kinga

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

34.

Pietrasik Maria

Matematyka
35.

Pietrasik Marzena

Wychowanie fizyczne

36.

Piwoni Michalina

Psycholog szkolny

37.

Puzyńska Aleksandra

Język angielski, Język włoski

38.

Rodziewicz Anna

Plastyka, Technika

39.

Rogala Agnieszka

Pedagog szkolny

40.

Rzeszutek Aneta

Język angielski

41.

Serwatka Lech

Wychowanie fizyczne

42.

Skrońska Beata

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa

43.

Strzelczyk Beata

Język polski

44.

Strzelecki Tomasz

Wychowanie fizyczne

45.

Styran Danuta

Wychowawca świetlicy

46.

Suchodolska-Różycka Sylwia

Biblotekarz, Historia

47.

Szadkowska Jolanta

Matematyka

48.

Szaran Teresa

Historia, Wos

49.

Szymkowska Krystyna

Język angielski

50.

Tadaj Beata

Język niemiecki

51.

Wardak Judyta

Edukacja wczesnoszkolna

52.

Wąsik Ewa

Matematyka

53.

Widyńska Karolina

Język francuski

54.

Wójcik Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

55.

Zięba Ewa

Bibliotekarz