Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

NAUKOWE

W maju zakończył się wewnątrzszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas I i II "Szkolny GENIUSZ Matematyczny". Wyróżnienie w konkursie otrzymali:
Piwowarczyk Aleksandra - uczennica klasy 1 c
Sinkiewicz Sebastian - uczeń klasy 1 c
Basińska Anna - uczennica klasy 2 e
Tchoń Karolina - uczennica klasy 2 c

Mamy również sukcesy w Konkursie Matematycznym KANGUR Wyróżnienie otrzymali:
Fingas Natalia - uczennica klasy 1 d
Basińska Anna - uczennica klasy 2 e
Marcinkowski Filip - uczeń klasy 3c.
Gratulujemy uczniom sukcesów i życzymy kolejnych.

22 maja 2014 r. Konrad Kucharczyk, uczeń klasy IIe, wziął udział w uroczystym zakończeniu konkursów przedmiotowych, podczas którego z rąk Pani Wicekurator Katarzyny Góralskiej odebrał dyplom jako jeden z siedmiu laureatów konkursu języka francuskiego. Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Uczeń z klasy 3d – Kamil Wojnowski pod kierunkiem p. Ingi Tomasiak uzyskał tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”.

SPORTOWE

Dyscyplina Mistrzostwa Bemowa
dziewczęta chłopcy
Sztafetowe biegi przełajowe II miejsce I miejsce
Indywidualne biegi przełajowe I miejsce  I miejsce
Piłka ręczna III miejsce II miejsce
Piłka nożna II miejsce IV miejsce
Piłka siatkowa III miejsce II miejsce
Koszykówka IV miejsce II miejsce
Unihokej - I miejsce
Tenis stołowy - -
Pływanie - -
Dwubój -- -
Ringo Zawody odbędą się w czerwcu
Lekkoatletyka Zawody odbędą się  w maju

We wrześniu odbyły się  indywidualne i sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. W sztafecie chłopcy zajęli I miejsce na Bemowie , a dziewczęta II miejsce. Indywidualnie wśród dziewcząt najlepsze były Ania Jałoszyńska z kl. 3e (I miejsce ) i Julia Mikina z kl. 1e (I mejsce). Wśród chłopców najlepszy okazał się Łukasz Pawlak z kl. 3b (II miejsce).

W Mistrzostwach Bemowa w piłce nożnej dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły II miejsce. W październiku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce . Chłopcy zajęli II miejsce. Listopad okazał się szczęśliwy dla reprezentacji chłopców w unihokeju. Pokonali oni wszystkich rywali i zdobyli Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo.

W Mistrzostwach Bemowa w piłkę siatkową drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum zajęła III miejsce.

siatkowka3miejsce