• joomlaslide-be
  • joomlaslide-zimawmiescie2020
  • joomlaslide-kangur2020

  • joomlaslide-rekrutacjaJezykiDwa
  • joomlaslide-Rekrutacja2020
  • joomlaslide-KonkursILOVEBemovo
  • joomlaslide-Konkursfoto2020edycja V

Dzień Kota w naszej szkole - 6.02.2020

Bal Karnawałowy dla klas 0-3 - 7.02.2020

Dzień otwarty - 3 marca godz. 18.00

Drukuj

Jasełka szkolne 2019

Opublikowano w Aktualności

W oczekiwaniu na zbliżające się święta w naszej szkole pojawiły się piękne dekoracje świąteczne. Natomiast w typowy świąteczny klimat wprowadziły nas 18 grudnia jasełka szkolne, które odbyły się w dwóch turach. Najpierw w apelu uczestniczyły dzieci klas 0-3, a potem uczniowie klas 4-8. Uczniowie klasy 2 B pod opieką pani Judyty Wardak oraz pani Magdaleny Krakowiak, a także uczniowie klasy 5 A pod opieką pani Elżbiety Borowskiej i ks. Dariusza Grzywy przygotowali piękne jasełka. Dzieci z 2 B oraz 5 A w pięknych strojach przedstawiły historię narodzenia Jezusa w betlejemskiej szopce. Do narodzonego Dzieciątka przybyli aniołowie, pasterze, królowie oraz dzieci. Przy akompaniamencie naszego nauczyciela muzyki pana Jacka Kwiatkowskiego wybrzmiały cudowne kolędy, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój i dostarczyły wzruszeń obecnej widowni. Wesołych Świąt!