• joomlaslide-zimawmiescie2020

Bal Karnawałowy dla klas 0-3 - 7.02.2020

Dzień otwarty - 3 marca godz. 18.00

Kalendarz adwentowy

Klasa 1 B podczas listopadowej edukacji plastycznej przygotowała kalendarz adwentowy, w którym były ukryte różne zadania. Zadania były rozplanowane na 24 dni od 1 do 24 grudnia i nawiązywały w większości do zadań z programu Uczymy dzieci programować z Edu-Sense. Tematy aktywności realizowane na bieżąco, to m. in. przybądź Święty Mikołaju; o czym Mikołaj pamiętać powinien; zimowo, świątecznie, kolorowo – kraina Św. Mikołaja; świąteczne porządki; roboty w roli pomocników Św. Mikołaja – tworzenie opasek dla ozobotów; ulepimy dziś bałwana - puzzle AR; bombkowy zawrót głowy; zakodowana choinka; świąteczny stół. Dodatkowo dzieci odegrały scenki z „Kopciuszka” wg swojego projektu; rozwiązywały zadania matematyczne; uczyły się piosenek świątecznych oraz korzystały z programu Scratch Junior. W weekend natomiast trzeba było poczytać książkę lub pomóc rodzicom w obowiązkach domowych. Dzieci realizowały zadania z pełnym zaangażowaniem i niesamowitą radością.