• joomlaslide-zimawmiescie2020

Zima w mieście: 10.02.2020 - 21.02.2020

Apel podsumowujący I semestr

26.02.2020 godz. 9.50

Dzień otwarty dla rodziców uczniów uczęszczających do naszej szkoły

- 3 marca godz. 18.00

XXII Integracyjny Bal Karnawałowy

Dnia 1 lutego 2020 r. wolontariat szkolny pomagał w organizacji i przeprowadzeniu XXII Integracyjnego Balu Karnawałowego organizowanego przez fundację "Świat na Tak". Z tą fundacją współpracujemy już od wielu lat. Na bal przybyło ponad 200 osób niepełnosprawnych z Warszawy i okolic. Nasi wolontariusze czynnie i z wielkim entuzjazmem wspomagali uczestników balu. Ich pomoc i uśmiech dla osób niepełnosprawnych sprawiły, że czuli się Oni potrzebni. Był to dla wszystkich wyjątkowy wieczór. Czuć było wzajemną sympatię i życzliwość. Oprócz tego naszym wolontariuszom została przydzielona jedna z części logistycznej balu. Byli oni odpowiedzialni za obsługę sali balowej. Dbali o obsługę, czystość stołów i porządek na sali. Nasi uczniowie bardzo dobrze wywiązali się ze swoich obowiązków i kolejny raz udowodnili, że ich działanie przynosi korzyść osobom potrzebującym. Ich postawa została doceniona przez organizatorów balu, którzy na ręce opiekuna Pani Magdaleny Krakowiak złożyli podziękowania i kwiaty. Wyrazili również nadzieję, że będziemy pomagali w kolejnych edycjach balu. Gratulujemy Naszym wolontariuszom a za wspaniałą postawę i zaangażowanie składamy Im serdeczne podziękowania.