Drukuj

Konkursy sportowe

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Konkursy sportowe w roku szkolnym 2018/2019:

1. III miejsce w Mistrzostwach Bemowa w tenisie stołowym w kategorii chłopców młodszych 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2017/2018:

1. I miejsce chłopców w biegach sztafetowych w Mistrzostwach Bemowa

2. III miejsce dziewcząt w biegach sztafetowych w Mistrzostwach Bemowa

3. I miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

4. II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

5. II miejsce dziewcząt oraz chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

6. I miejsce dziewcząt oraz chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

7. I miejsce chłopców w podsumowaniu osiągnięć sportowych 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

8. II miejsce dziewcząt w podsumowaniu osiągnięć sportowych 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

9. I miejsce chłopców z klasy 3 A w rozgrywkach wewnątrzszkolnych "Mini Bundesliga 2017"

10. Zawody Lekkoatletyczne - Mistrzostwa Bemowa

Dziewczęta najlepsze były w następujących konkurencjach:

Klasy 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Weronika Borecka, Karolina Tomasiak, Monika Gawlik, Monika Kamień - wynik 0:56:77

100 m: Monika Kamień - wynik 13:48

300 m: Weronika Borecka - wynik 0:47:76

Skok wzwyż: Zuzanna Brzostowska - wynik 143 cm

Pchnięcie kulą: Oliwia Plewa - wynik 9,15 m

Klasy 3 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Zuzanna Adamska, Marcelina Idźkowska, Natalia Ostapowicz, Katarzyna Szysz - wynik 0:59:58

100 m: Katarzyna Szysz - wynik 14:60

Skok wzwyż: Marcelina Idźkowska - wynik 135 cm

Chłopcy najlepsi byli w następujących konkurencjach:

Klasy 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Galczak, Drozdowski, Chmielecki, Sinicyn - wynik 0:51:18

Skok wzwyż: Antoni Borkiewicz - wynik 170 cm

Skok w dal: Kacper Biernacki - wynik 5,02 m

Klasy 3 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Zawadziński, Dobrzański, Górski, Domurad - wynik 0:50:51

Sztafeta olimpijska: Sypiański, Grzeszczak, Górski, Zawadziński - wynik 3:58:07

400 m: Cezary Florczyk - wynik 0:59:97

Skok wzwyż: Jakub Grzeszczak - wynik 168 cm

Pchnięcie kulą: Krystian Socha - wynik 10,85 m

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do dalszego etapu zawodów lekkoatletycznych.

11. 23 i 24 maja odbyła się 51 Warszawska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce.

Weronika Borecka, Karolina Tomasiak, Weronika Gawlik i Monika Kamień zajęły VI miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m

Andrzej Uliński z kl. 2 K zajął VI miejsce w pchnięciu kulą

Weronika Borecka z kl. 2 E zajęła IV miejsce w biegu na 300 m

Dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło ZŁOTY MEDAL 51 WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY:

Monika Kamień kl. 2 C złoty medal w biegu na 100 m (wynik 13:29 sek.)

Antoni Borkiewicz kl. 2 K złoty medal w skoku wzwyż (wynik 174 cm)


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2016/2017:

1. I miejsce dziewcząt  w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

2. III miejsce chłopców w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

3. I miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

4. I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

5. I miejsce dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

6. I miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

7. II miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

8. I miejsce chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

9. VIII miejsce chłopców w piłce ręcznej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

10. II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

11. II miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

12. III miejsce dziewcząt w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

13. II miejsce chłopców w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

14. II miejsce dziewcząt w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

15. II miejsce dziewcząt w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

16. I miejsce chłopców w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

17. VII miejsce chłopców w piłce koszykowej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

18. II miejsce dziewcząt w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

19. I miejsce chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

20. II miejsce dziewcząt w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

21. I miejsce chłopców w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

22. II miejsce dziewcząt w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

23. II miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

24. III miejsce dziewcząt w dwuboju w Mistrzostwach Bemowa

25. II miejsce chłopców w dwuboju w Mistrzostwach Bemowa

26. I miejsce dziewcząt w ringo w Mistrzostwach Bemowa

27. I miejsce chłopców w ringo w Mistrzostwach Bemowa

28. IV miejsce dziewcząt w ringo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

29. IV miejsce chłopców w ringo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

30. I miejsce dziewcząt w lekkiej atletyce w Mistrzostwach Bemowa

31. I miejsce chłopców w lekkiej atletyce w Mistrzostwach Bemowa


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2015/2016:

1. I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

2. I miejsce chłopców w unihokeja w Mistrzostwach Bemowa

3. III miejsce dziewcząt w unihokeja w Mistrzostwach Bemowa

4. III miejsce chłopców w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

5. I miejsce dziewcząt w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

6. I miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

7. VI miejsce chłopców w koszykówce w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

8. II miejsce dziewcząt w siatkówce w Mistrzostwach Bemowa

9. II miejsce chłopców w siatkówce w Mistrzostwach Bemowa

10. II miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

11. II miejsce dziewcząt w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

12. II miejsce dziewcząt w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

13. II miejsce chłopców badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

14. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w ringo

15. II miejsce i srebrny medal XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w ringo


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2014/2015:

  1. I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt  w Mistrzostwach Bemowa
  2. II miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa
  3. III miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa
  4. III miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa
  5. I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa
  6. I miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa
  7. III miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa
  8. II miejsce chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa
  9. I miejsce chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa
  10. III miejsce dziewcząt w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa
  11. I miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa
  12. III miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa
  13. II miejsce dziewcząt w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa
  14. III miejsce dziewcząt w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa
  15. III miejsce chłopców w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa 

 Konkursy sportowe w roku szkolnym 2013/2014:

1) Anna Jałoszyńska, klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w  sztafecie olimpijskiej

2) Anna Jałoszyńska, klasa 3E - VI  miejsce  w XLVII WOM w indywidualnych biegach przełajowych         

3) Marta Grzelak,klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w ringo

4) Marta Grzelak,klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

5) Agnieszka Gawlik, klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

6) Martyna Szymaniak,klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

7) Julita Woźniak,klasa 3B - srebrny medal w XLVII WOM w  sztafecie olimpijskiej

8) Barbara Bycina, klasa 3C - srebrny medal w XLVII WOM w ringo

9) Zuzanna Leszczyńska, klasa 3E - srebrny medal w XLVII WOM w ringo

10) Martyna Górska, klasa  3E - srebrny medal w XLVII WOM w ringo   

11) Karolina Wojda, klasa 1F - srebrny medal w XLVII WOM w skoku wzwyż

12) Anna Jałoszyńska, klasa 3E - I miejsce w Konkursie na Najlepszego Sportowca Szkoły

13) Łukasz Pawlak,klasa 3B - srebrny medal w XLVII WOM w ringo

14) Łukasz Pawlak, klasa 3B - srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

15) Łukasz Pawlak, klasa 3B - brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafecie  

    olimpijskiej

16) Maciej Wierzbicki, klasa 3C - srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

17) Maciej Wierzbicki, klasa 3C - brązowy medal  w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  

    sztafecie olimpijskiej

18) Oskar Krzyżanowski, klasa 3F - srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

19) Oskar Krzyżanowski, klasa 3F - brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w

    sztafecie olimpijskiej

20) Przemysław Bieniasz,klasa 3F- srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

21) Przemysław Bieniasz, klasa 3F -brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w

    sztafecie olimpijskiej 

22) Karol  Bagiński, klasa  3D - srebrny medal  w  XLVII WOM w skoku wzwyż     

23) Adam Dudkiewicz, klasa 2C - srebrny medal w XLVII WOM w ringo 

24) Łukasz Pawlak, klasa 3B - I miejsce w Konkursie na Najlepszego Sportowca Szkoły

25) Łukasz Pawlak, Oskar Krzyżanowski, Maciej Wierzbicki i Przemysław Bieniasz zdobyli brązowe medale w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Radomiu startując
w konkurencji Sztafeta Olimpijska.