Drukuj

Motywator

Użytkownik. Opublikowano w Aktualności

Nasza szkoła jako jedyna na Bemowie zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Motywator" realizowanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym i Neurogrą. Celem projektu było wsparcie uczniów w rozwoju funkcji poznawczych: pamięci, koncentracji oraz kompetencji kluczowych, takich jak umiejętność motywowania się do nauki, zdolność stawiania celów i osiągania ich, wytrwałość i radzenie sobie z trudnościami. Program "Motywator" miał za zadanie wspierać motywację oraz trenować pamięć i koncentrację naszych uczniów poprzez zabawę w postaci gier online. Opiekunkami projektu w naszej szkole były pani Marta Mankiewicz i pani Anna Szumel. Więcej informacji na temat projektu na stronie:

http://motywator.eu/