Drukuj

Konkursy dla uczniów

Użytkownik. Opublikowano w Konkursy dla uczniów

 


Regulamin Międzydzielnicowego Turnieju Matematycznego „LICZĘ NA MALOWNICZEJ” o tytuł „MATEMATYCZNEGO ASA” [czytaj więcej]„LICZĘ NA MALOWNICZEJ” o tytuł „MATEMATYCZNEGO ASA” [czytaj więcej]

 


Konkurs Interdyscyplinarny - "Słowo a obraz" [czytaj więcej]

 


Warszawski Konkurs Historyczny - "Ocalić od zapomnienia" [czytaj więcej]

 


Przedmiotowe Konkursy Kuratoryjne [CZYTAJ WIĘCEJ]

 


Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną

Do konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną o tematyce dowolnej, ale z elementami języka niemieckiego zapraszają nauczycielki języka niemieckiego. Prezentacje, zawierające minimum 15 slajdów, przesyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 listopada 2017 r. w tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz klasę. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Lisiecka.

 


Konkurs leksykalno – gramatyczny z języka niemieckiego

W drugiej połowie lutego 2018 r. odbędzie się konkurs leksykalno – gramatyczny z j. niemieckiego, do którego zapraszamy uczniów uczących się właśnie tego języka. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie. Konkurs będzie przeprowadzony na trzech poziomach, aby każdy miał równe szanse. Koordynatorem konkursu jest p. Beata Tadaj (nauczycielka języka niemieckiego).

Klasy trzecie - 26.02.2018 godz. 12.45

Klasy drugie - 01.03.2018 godz. 14.30

Klasy siódme - 01.03.2018 godz. 14.30


Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Dnia 15 maja 2018 r. odbędzie się konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Do konkursu z nagrodami zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, również z klas z językiem francuskim, ponieważ konkurs będzie przeprowadzony w języku polskim. Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy przesyłać do dnia 7 maja do koordynatora konkursu pani Anny Lisieckiej (nauczycielki języka niemieckiego).

 


 26.09.2017r. - Rozgrywki „Mini Bundesliga”

Pani Anna Szumel i pan Lech Serwatka zapraszają uczniów klas II i III do udziału w rozgrywkach piłki nożnej „Mini Bundesliga”. Szczegółowy harmonogram spotkań drużyn dostępny jest na tablicy informacyjnej przy sali gimnastycznej.

 


 13.11.2017r. - Konkurs na makietę budynków z krajów niemieckojęzycznych

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nauczycielki języka niemieckiego, panią Annę Szumel, panią Beatę Tadaj i panią Annę Lisiecką - „Makiety budynków z krajów niemieckojęzycznych”. Prace konkursowe prosimy przynosić do 13.11.2017r. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać na I piętrze przy sali 111. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel i pani Beata Tadaj.

 


 11.12.2017r. - Konkurs „Kreatywna choinka”

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nauczycielki języka niemieckiego, panią Annę Szumel, panią Beatę Tadaj i panią Annę Lisiecką - „Kreatywna choinka”. Własnoręcznie wykonane, kreatywne choinki, opisane w języku niemieckim prosimy przynosić w terminie do 11.12.2017r. Wystawę prac konkursowych będzie można oglądać na I piętrze przy sali 111. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel.

 


 23.03.2018r. - Konkurs „Frohe Ostern”

Zachęcamy uczniów wszystkich poziomów klas do przygotowania prac plastycznych o tematyce wielkanocnej. Pisanki, zajączki, bukiety wielkanocne lub kartki świąteczne prosimy przekazywać pani Annie Rodziewicz, a prace opisane w języku niemieckim pani Annie Szumel, pani Annie Lisieckiej lub pani Beacie Tadaj w terminie do 23.03.2017r. Prace zaprezentowane zostaną na korytarzu szkolnym na I piętrze. Koordynatorem konkursu jest p. Anna Szumel.

 


 20 marca 2018 r. - Konkurs wielkanocny dla oddziału „0” i klasy I

Uczestnik konkursu wielkanocnego – „Wielkanocny kurczaczek”wykonuje samodzielnie jedną pracę w dowolnie wybranej technice w formie przestrzennej (wysokość min. 20 cm). Pracę należy czytelnie podpisać: imię i nazwisko, klasa. Opis należy trwale dołączyć do pracy. Pracę należy dostarczyć w terminie do 20 marca 2018 r. do sali klasowych „0” lub I. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 27 marca 2018 r. w sali klasy „0”. Wyniki ogłoszone zostaną również na stronie internetowej szkoły. 

 


 Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach "Mój wymarzony zawód"

Zapraszamy wszystkich uczniów klas VII oraz I i II oddziałów gimnazjalnych do udziału w Warszawskim Konkursie Wiedzy o Zawodach "Mój wymarzony zawód" Szczegóły konkursu dostępne są u koordynatora doradztwa zawodowego pani Kingi Pawłowskiej lub na tablicach Doradztwo zawodowe.

 


 III Warszawski Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Ukochany kraj – umiłowany kraj”

Konkurs dedykowany dla dzieci 5 -6 letniych  uczęszczających do warszawskich przedszkoli. Termin konkursu: 15.03.2018 r.godz.10.00 w Przedszkolu nr 74 „Przy Zielonym Wzgórzu”, ul. Wolska 79.

Regulamin [czytaj więcej]

 

Karta zgłoszeniowa [pobierz] 

 


 28 lutego 2018 r. - 41. Konkurs Recytatorski dla oddziału „0” i klasy I

Zachęcamy do udziału w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”.

Każde chętne dziecko uczy się na pamięć wiersza lub fragmentu prozy i recytuje wyuczony tekst podczas eliminacji klasowych. Następnie, jeśli przejdzie przez eliminacje klasowe, startuje w etapie szkolnym, potem w etapie międzyszkolnym – czyli dzielnicowym, przedstawiając przed komisją dzielnicową ten sam tekst. Recytacja wiersza czy fragmentu prozy powinna trwać ok. 1 min. Eliminacje klasowe odbędą się 28 lutego 2018 r.

 


 26 marca 2018 r. - Konkurs czytelniczy dla oddziału „0” i klasy I

Należy samodzielnie lub z dorosłymi przeczytać jedną książkę wybraną ze spisu podanego poniżej:

            - Maria Kownacka „Plastusiowy pamiętnik”

            - Wanda Chotomska „Pięciopsiaczki”

            - Kornel Makuszyński „Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki”

Następnie na kartce z bloku technicznego w rozmiarze A4 lub A3 należy dowolną techniką płaską  przedstawić scenę z książki (scena musi zawierać jakąś sytuację z lektury, a nie tylko bohaterów: cała płaszczyzna kartki musi być pokolorowana). Prace należy dostarczyć do wychowawcy do dnia 26 marca 2018 roku.

 


 7 marca 2018 r. - Konkurspiosenki: „Wyśpiewaj sobie sukces” w SP nr 364

Konkurs dedykowany jest dla dzieci z zerówki przedszkolnej oraz klasy I i oddziału „0”. Konkurs odbędzie się 7 marca 2018 r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej. Udział w konkursie zgłaszamy do 5 marca 2018 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podkładem muzycznym, nazwą piosenki i wykonawcy, danymi dziecka (imię i nazwisko, przedszkole/szkoła) oraz kontaktem do rodzica/prawnego opiekuna. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do 5 marca 2018 r. do godz. 15.00 wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych do sekretariatu naszej szkoły.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Zgoda