Drukuj

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/17

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Zajęcia pozalekcyjne

Dzień tygodnia/godzina

Sala

1.

Ambroziewicz Agnieszka

Kółko matematyczne

Środa 14.30

101

2.

Ambroziewicz Agnieszka Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z matematyki

 Środa 8.00

101

 3.

Bednarska Magdalena

Koło języka angielskiego

Środa 16.10

224

 4.

Błocki Krzysztof

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z chemii

Poniedziałek 14.30

207

 5.

Bobryk Jolanta

Język polski - zadania testowe z klasą 3D

Poniedziałek 7.15

104

 6.

Bochnia Jonasz

Zajęcia teatralne dla klas dwujęzycznych

Piątek 15.15

104

 7.

Bochnia Jonasz

Przygotowanie do egzaminu DELF A1

 Piątek 8.00

 104

 8.

Jarek Grzegorz

Zajęcia teatralno - artystyczne

Wtorek 14.30

204

 9.

Krakowiak Magdalena

Wolontariat

Piątek 14.30 (według harmonogramu spotkań)

127

 10.

Kwiatkowski Jacek

Chór

Czwartek 15.20

204

 11.

Lisiecka Anna

Koło języka niemieckiego

Środa 14.30

117

 12.

Mankiewicz Marta

Doradztwo zawodowe

Poniedziałek - piątek  15.00 -17.00

222

 13.

Mikusek Jolanta

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego 3E

Środa 14.30 

Czwartek 7.10

202

 14.

Mrozowska Magdalena

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka francuskiego

Poniedziałek 15.20

127

 15.

Otolińska-Klimaszewska Mariola

Koło języka angielskiego

Poniedziałek 14.25

 101

 16.

Pawłowska Kinga

Reedukacja

Poniedziałek 14.30

221

 17.

Pietrasik Marzena

Piłka siatkowa

Czwartek 14.30

Sala gimnastyczna

 18.

Puzyńska Aleksandra

Koło języka angielskiego

Czwartek 14.30

121

 19.

Rodziewicz Anna

Koło plastyczne

Czwartek 14:30

202

 20.

Rzeszutek Aneta

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Wtorek 14.30

226

 21.

Skrońska Beata

“Trening przed egzaminem z geografii" zajęcia przygotowujące  do egzaminu gimnazjalnego z geografii

Środa 8.00 i 14.30

219

 22.

Stępniak Izabela

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z matematyki

Piątek 14.25

219

 23.

Szumel Anna

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z języka niemieckiego

Piątek 14.30

111

 24.

Szymkowska Krystyna

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z języka angielskiego

Poniedziałek 14.30

102

 25.

Wąsik  Ewa

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z matematyki 3C

Środa 14.30

121

 26.

Wąsik Ewa

Przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego z matematyki 3D

Wtorek 14.30

121

 27.

Widyńska Karolina

Przygotowanie do egzaminu  DELF A2

Poniedziałek 14.30

104

 28.

Widyńska Karolina

Zajęcia multimedialne

Czwartek 14.30

104

29.

Widyńska Karolina

Zajęcoa multimedialne w ramach programu SMOK

Czwartek 15.15

104

30.

Widyńska Karolina

Zajęcia filmowe

Piątek 14.30

104

31.

Widyńska Karolina

Zajęcia filmowe w ramach programu Zamek

Piątek

104