• joomlaslide-kreatywnebemowo

26 - 30 listopada - Czytam, czytasz, czytamy - Tydzień z książką o
Ojczyźnie

Piknik rodzinny Bemowo z Aniołami

W sobotę 30 września 2017 roku w godzinach 12.00 – 17.00 nasza szkoła brała udział w „Pikniku rodzinnym „Bemowo z Aniołami” zorganizowanym na terenie parafii Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. Ks. B. Markiewicza 1. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 C oraz 2 G pod opieką pani Anny Lisieckiej oraz pani Judyty Kryskiej. Adresatami były młodsze dzieci i zadania były dedykowane właśnie dla nich, chociaż odwiedzali nas również uczniowie uczęszczający do gimnazjum.

Przy naszym stanowisku można było zrobić przepaskę na głowę oraz zakładkę do książek, a także pomalować buzię wybierając sobie dowolną postać.

Za wzięcie udziału w naszym zadaniu uczestnicy otrzymywali pieczątkę oraz kawałek ciasta lub cukierki. Dzień był pracowity, ale z pewnością bardzo udany, ponieważ pogoda i humory nam dopisały.