• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Wybory Miss Świata na Wózkach 2017

W dniu 7 października wolontariusze naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Krakowiak i pani Anny Szumel mieli zaszczyt pomagać w organizacji pierwszych w historii Wyborów Miss Świata na Wózkach 2017 "Miss Wheelchair World 2017". Impreza objęta patronatem przez panią prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz odbyła się w hali widowiskowej na Ursynowie. W wyborach uczestniczyły 24 kandydatki z kilku państw, między innymi z Indii, Chile, Francji, Finlandii, Republiki Południowej Afryki, Białorusi, Ukrainy i Polski. Ideą konkursu była zmiana wizerunkowa osób z niepełnosprawnością i poprawa jakości ich życia. Był to manifest praw kobiet, ich niezależności, możliwości samorealizacji, poczucia własnej wartości, bez względu na miejsce zamieszkania, sposób poruszania czy status. Wolontariusze w pierwszej części przed rozpoczęciem uroczystości pomagali w obsłudze technicznej wydarzenia. Potem kibicowaliśmy wspólnie na widowni kandydatkom z Polski. Ostatecznie konkurs wygrała Miss z Białorusi. Polka zajęła miejsce II.