• joomlaslide-spotkanie
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w unihokeju

Drużyna dziewcząt naszej szkoły zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w unihokeju dziewcząt a drużyna chłopców zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w unihokeju chłopców.

Dziewczęta jako mistrzynie dzielnicy zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek i znalazły się wśród 18 najlepszych drużyn w Warszawie. Pokonując rywalki w kolejnych meczach doszły do ćwierćfinałów LI WOM. Ostatecznie zajęły VIII miejsce w LI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Jest to duży sukces naszych uczennic. Gratulujemy!