• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Podziękowania dla Wolontariatu

Dnia 5 grudnia 2017 roku w ratuszu odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Wolontariusza, w którym miały przyjemność uczestniczyć dwie uczennice naszej szkoły oraz pani Magdalena Krakowiak. Jeszcze przed rozpoczęciem przywitano nas cudownym poczęstunkiem i jakże pożądanymi w ten zimny dzień ciepłymi napojami. W ramach rozpoczęcia mieliśmy okazję wysłuchać przemówień i podziękowań zwróconych w stronę wolontariuszy, do których dołączył się m.in. wiceburmistrz dzielnicy Bemowo. Następnie nastąpiła część artystyczna, w której to mogliśmy usłyszeć kilka piosenek w wykonaniu znanej nam z programów telewizyjnych typu "The Voice of Poland" Marty Maksymiuk przy akompaniamencie jej narzeczonego. Para wykonała kilka swoich utworów, ale posiłkowała się również twórczością muzyków takich jak Kayah czy bardziej globalnie Sam Smith, swój występ zakończyli wszystkim znanym kawałkiem zespołu Wam "Last Christmas". Jako ostatni wystąpił coach, który zachęcił nas do interakcji między sobą. Starał się nauczyć nas efektywnej dla obu stron rozmowy, nawet jeśli nie znaliśmy naszego rozmówcy. Po zakończeniu ćwiczenia nastąpiło rozdanie symbolicznych upominków i zakończenie spotkania. Za działalność naszego Klubu Ośmiu otrzymaliśmy podziękowania.