• joomlaslide-spotkanie
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Koncert kolęd w Domu Pomocy Społecznej

14 grudnia wolontariusze pod opieką pani Magdaleny Krakowiak i pani Anny Szumel udali się do Domu Pomocy Społecznej "Budowlani" i zaśpiewali kolędy dla mieszkańców domu. Przekazaliśmy Seniorom własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne. Spotkanie było pełne emocji, a uśmiechy Seniorów i ciepłe słowa to najlepsze podziękowania dla naszego Wolontariatu. Mieszkańcy domu przekazali nam prezent - zestaw puzzli, który przekażemy do biblioteki szkolnej. Dziękujemy.