• joomlaslide-rodo

trojca-rodzice

Występ z okazji Dnia Matki i Ojca 19 maja - oddział zerowy godz. 15.00

Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018 godz. 11.45

Wyniki konkursu "Kreatywna choinka"

W dniu 20 grudnia nauczycielki języka niemieckiego pani Beata Tadaj i pani Anna Lisiecka wyłoniły zwycięzców konkursu "Kreatywna choinka". Uczniowie wykazali się w tym roku ogromną pomysłowością, na wystawie podziwiać można opisane w języku niemieckim choinki z szyszek, kartonu, włóczki, plastikowych sztućców, filcu i z wstążek. Największe wrażenie na Jury zrobiła choinka wykonana z makaronu przez Sebastiana Głaszcza z klasy 3 C, który zajął I miejsce w konkursie. Równie ciekawa była choinka z wacików wykonana przez Kacpra Puczkowskiego z klasy 2 B. Kacper zajął II miejsce. III miejsce przypadło Oliwii Czapskiej z klasy 3 B, która wykonała choinkę z korków. Na wyróżnienie zasłużyła choinka zrobiona z drutu przez Maksa Huzarka z klasy 3 B. Nagrody - bony upominkowe ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w następnych konkursach. Koordynatorem konkursu była pani Anna Szumel.