• joomlaslide-spotkanie
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Wyniki konkursu "Kreatywna choinka"

W dniu 20 grudnia nauczycielki języka niemieckiego pani Beata Tadaj i pani Anna Lisiecka wyłoniły zwycięzców konkursu "Kreatywna choinka". Uczniowie wykazali się w tym roku ogromną pomysłowością, na wystawie podziwiać można opisane w języku niemieckim choinki z szyszek, kartonu, włóczki, plastikowych sztućców, filcu i z wstążek. Największe wrażenie na Jury zrobiła choinka wykonana z makaronu przez Sebastiana Głaszcza z klasy 3 C, który zajął I miejsce w konkursie. Równie ciekawa była choinka z wacików wykonana przez Kacpra Puczkowskiego z klasy 2 B. Kacper zajął II miejsce. III miejsce przypadło Oliwii Czapskiej z klasy 3 B, która wykonała choinkę z korków. Na wyróżnienie zasłużyła choinka zrobiona z drutu przez Maksa Huzarka z klasy 3 B. Nagrody - bony upominkowe ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w następnych konkursach. Koordynatorem konkursu była pani Anna Szumel.