• joomlaslide-rodo

Występ z okazji Dnia Matki i Ojca 19 maja - oddział zerowy godz. 15.00

Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018 godz. 11.45

Jasełka szkolne 2017

We wtorek, 19 grudnia zorganizowane zostały w naszej szkole jasełka szkolne. Nasi najmłodsi uczniowie pod czujnym okiem pani Moniki Dunarowicz, pani Agaty Madziary oraz pani Magdaleny Mrozowskiej zaśpiewali jedną kolędę w języku polskim, drugą natomiast w języku francuskim. Pierwszoklasistów do występu przygotowała pani Magdalena Cebulska, a zaprezentowali oni bajkowe jasełka oraz kolędę „Gwiazdy tańczyły”. Nad występami starszej młodzieży czuwały pani Beata Tadaj, pani Magdalena Krakowiak oraz pani Jolanta Bobryk. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali uroczysty koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Jedna z uczennic zaprezentowała również taniec nowoczesny do samodzielnie ułożonej choreografii. W koncercie wzięli udział soliści, a także wyróżnione wcześniej klasy. Całość dopełniły występy chóru szkolnego, pod przewodnictwem pana Jacka Kwiatkowskiego. Nie można także zapomnieć o edukacyjnym aspekcie jasełek. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat pochodzenia kolęd i tradycji kolędowania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!