• joomlaslide-kangur

Konkurs wiedzy o "Kamieniach na szaniec" - 25 marca

Dni Frankofonii - 18-22 marca

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską

20 grudnia  dzięki uprzejmości pana redaktora Marka Jaromskiego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole panią Elżbietę Dzikowską - historyka sztuki, sinologa, podróżniczkę, reżysera i operatora filmów dokumentalnych, autorkę wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych, a także wystaw sztuki współczesnej. W spotkaniu zorganizowanym przez panią
Annę Szumel, panią Magdalenę Krakowiak oraz panią Beatę Tadaj udział wzięły trzy klasy: 3b,3c, 3d oraz wolontariusze z naszej szkoły. Pani Elżbieta Dzikowska z ogromną pasją przybliżyła młodzieży zawód podróżnika i reżysera filmów dokumentalnych, pokrótce opowiedziała o napisanych przez nią książkach oraz przedstawiała bardzo ciekawą prezentację opisującą jej dalekie podróże. Nasi uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek odnośnie życia w dalekich i egzotycznych krajach. Emocji było dużo, a na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.