• joomlaslide-rodo

Występ z okazji Dnia Matki i Ojca 19 maja - oddział zerowy godz. 15.00

Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018 godz. 11.45

Koncert kolęd w Związku Sybiraków

W dniu 10 stycznia 2018 Wolontariusze pod opieką pani Magdaleny Krakowiak i pani Anny Szumel udali się do Związku Sybiraków na Woli i zaśpiewali dla Seniorów kolędy. Spotkanie rozpoczęło się od słodkiego poczęstunku, który przygotowali dla nas Seniorzy. W trakcie spotkania wysłuchaliśmy przejmujących historii losów Sybiraków i ich rodzin. Poznaliśmy hymn związku, obejrzeliśmy pamiątkowe kroniki. Spotkanie było bardzo wzruszające i zostanie w naszej pamięci na długo. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Na pamiątkę otrzymaliśmy książkę ze specjalną dedykacją o losach osób zsyłanych na Syberię, którą przekazaliśmy do biblioteki szkolnej. Wolontariusze rozdali Seniorom drobne, własnoręcznie przygotowane upominki. Związkowi Sybiraków dziękujemy za ciepłe przyjęcie, a Wolontariuszom za poświęcony czas. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Wolontariat projektu "Uśmiech Seniora".