• joomlaslide-spotkanie
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Apel podsumowujący I semestr

W środę 31 stycznia na godzinie wychowawczej odbył się apel podsumowujący I semestr w roku szkolnym 2017/2018. Podczas tego apelu zostały zaprezentowane działania: Samorządu Uczniowskiego, Wolontariatu, Euroklubu, MAK-u. Omówiono projekty realizowane w naszej szkole, a także podsumowano konkursy oraz wręczono nagrody. Wyczytane zostały również wyniki sportowe, zachęcamy do zapoznania się z tymi wynikami, a znaleźć można je w zakładce Uczniowie – Osiągnięcia uczniów – Sportowe. Gromkimi brawami nagrodzono uczniów, którzy po I semestrze osiągnęli średnią 5,0 i wyżej, a takich osób było bardzo dużo.

Koordynatorem tego wydarzenia był pan Lech Serwatka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!!!