• joomlaslide-spotkanie
  • joomlaslide-klasy1
  • joomlaslide-rekrutacjakl4
  • joomlaslide-frankofonia18

Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do oddziału zerowego i do klas pierwszych - 27.02.2018 r. godz. 18.00

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty dla kandydatów do klas IV oraz VII na rok szkolny 2018/2019 - 11.01.2018 r. godz. 18.00

trojca-podsumowanie

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018 - 31 stycznia o godz. 13:40

Bal gimnazjalny 2018

W piątek 2 lutego o godz. 17:30 w restauracji „Krasnodwór” odbył się Bal Gimnazjalny uczniów klasy trzeciej. Bal rozpoczął się przepięknym polonezem zatańczonym przez przedstawicieli klas trzecich, przygotowanym pod kierunkiem p. Ewy Olchowik. Po polonezie nadszedł czas na krótkie przemówienie wygłoszone przez uczniów oraz przez pana Dyrektora Wojciecha Barańskiego, a także przedstawiciela Rady Rodziców. Następnie goście zostali zaproszeni na ciepły posiłek, natomiast potem przyszedł czas na wspaniałą zabawę. Był to moment, w którym każdy zapomniał o codziennych obowiązkach i całkowicie skupił się na tańcu i na niesamowitym nastroju, który powstał dzięki uczestnikom i organizatorom. Przed trzecioklasistami sprawdzian wiedzy: Egzamin Gimnazjalny, który odbędzie się w kwietniu. Trzymamy za Was kciuki i życzymy, aby egzamin był tak udany jak piątkowy bal.