• joomlaslide-rodo

Występ z okazji Dnia Matki i Ojca 19 maja - oddział zerowy godz. 15.00

Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018 godz. 11.45

Walentynki 2018

Jak na dzień zakochanych przystało, czternastego lutego w naszej szkole działała poczta walentynkowa, za pomocą której można było wysłać swojej sympatii walentynkę. Wielu z uczniów w tym dniu zdobyło się na drobny gest, aby uświadomić swojej sympatii ile dla nich znaczy. Uczniowie byli bardzo kreatywni, dlatego też poczta walentynkowa miała dużo pracy.

W walentynkowych listonoszy wcielili się członkowie samorządu, którzy podczas godziny wychowawczej przekazali walentynki odbiorcom. Na wielu twarzach pojawił się uśmiech.

Specyficzny nastrój walentynek widoczny był również na szkolnych korytarzach które zaczerwieniły się od serduszek. Organizatorem całego wydarzenia był Samorząd Uczniowski. Uczniowie przygotowali również uroczystą gazetkę i dekoracje.

Jak pisał Antoine de Saint-Exupery należy pamiętać że:

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.

Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.”