• joomlaslide-rodo

Występ z okazji Dnia Matki i Ojca 19 maja - oddział zerowy godz. 15.00

Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018 godz. 11.45

150 rocznica urodzin Konstancji Markiewicz

150 rocznica urodzin Konstancji Markiewicz obchodzona była w szkole od 5 do 21 lutego 2018 roku. Uczniowie uczestniczyli w konkursach plastycznych, w konkursie wiedzy o Konstancji Markiewicz i Irlandii oraz w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną o Patronce szkoły.

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce – Sandra Witkowska z kl. 3 C

II miejsce – Weronika Gawlik z kl. 7 A

III miejsce – Joanna Skrońska z kl. 7 C

W konkursie wiedzy o Konstancji Markiewicz zwycięzcą okazał się Bartłomiej Winiszewski z kl. 3 E, a najlepszą prezentację o patronce przygotowała Jagoda Maciejewska z kl. 7 C.

21 lutego odbył się apel szkolny z udziałem Pana Gerarda Keown, Ambasadora Irlandii w Warszawie, Pana Profesora Wawrzyńca Konarskiego oraz Pana Dyrektora Wojciecha Barańskiego i Pani Wicedyrektor Beaty Strzelczyk. Po apelu odbyło się spotkanie przy herbacie i specjalnym "irlandzkim" torcie przygotowanym przez ucznia kl. 3 C Kacpra Orłowskiego.