• joomlaslide-kamienie

Dzień Kultury Niemieckiej - 11 kwietnia

trojca-gimnazjalny

Egzaminy gimnazjalne - 18, 19, 20 kwietnia

Wyniki konkursu leksykalno-gramatycznego z języka niemieckiego

W dniach 26 lutego i 01 marca 2018 roku odbyły się konkursy leksykalno-gramatyczne z języka niemieckiego dla uczniów wszystkich poziomów klas.

Wśród uczniów klas siódmych najlepsza okazała się Karolina Tomasiak z klasy 7 A, II miejsce zajął Kajetan Kulesza z klasy 7 B, III natomiast Karolina Cichocka z klasy 7 A.

W klasach drugich gimnazjalnych I miejsce zdobył Mateusz Miksa z klasy 2 B, II miejsce przypadło Natalii Wasilewskiej również z klasy 2 B, a III miejsce zajęła Daria Będkowska z klasy 2 A.

Wśród uczniów klas trzecich gimnazjalnych najlepsza okazała się Nicol Laktineh z klasy 3C, II miejsce zajął Konrad Iwanowski z klasy 3 C, III miejsce przypadło Julii Adamczyk również z klasy 3 C.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!