• joomlaslide-kamienie

trojca-gimnazjalny

Egzaminy gimnazjalne - 18, 19, 20 kwietnia

Wars i Sawa

W dniu 7 marca 6-osobowa grupa uczniów uzdolnionych artystycznie została uhonorowana nagrodami rzeczowymi przez Kapitułę Hala Wola. Uroczystość miała miejsce w Bemowskim Centrum Kultury. Nagrodzeni to: Jagoda Maciejewska z klasy 7 C, Joanna Skrońska z klasy 7 C, Wiktoria Marciniak z klasy 7 D, Konrad Iwanowski z klasy 3 C, Sandra Witkowska z klasy 3 C i Julia Ukielska z klasy 3 D. Podczas spotkania można było obejrzeć wystawę prac plastycznych Jagody, Joasi, Konrada i Sandry oraz podziwiać występ taneczny Wiktorii i znakomitą interpretację utworu A. Osieckiej w wykonaniu Julki Ukielskiej.

Wnioski uczniów uzdolnionych opracowała i złożyła do Kapituły pani Krystyna Szymkowska - lider programu Wars i Sawa.