• joomlaslide-zima
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Musical "Fame"

Dnia 14 maja uczniowie naszej szkoły udali się do Parku Górczewska na musical „Fame” prezentowany przez zespół MAŁE MUSICALE. Musical „Fame” jest jednym z najbardziej znanych musicali na świecie. W 1980 r. reżyser Alan Parker nakręcił film muzyczny o tytule „Fame”, który był czterokrotnie nominowany do Oscara. Akcja musicalu toczy się w Nowym Jorku i opowiada o grupie studentów i nauczycieli. Pokazuje nadzieje i rozterki młodych artystów, którzy z wielkimi marzeniami wyruszają w świat. Spektakl jest wzbogacony muzyczną energią. Młodzi soliści pokazują swoje zdolności artystyczne poprzez śpiew, taniec oraz grę aktorską.

"MAŁE MUSICALE” to innowacja pedagogiczna Pałacu Młodzieży,rozbudzająca ambicje i pozwalająca realizować marzenia i pasje młodego pokolenia.