• joomlaslide-zima
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Dnia 22 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pan Dyrektor Wojciech Barański podziękował uczniom za ich wkład pracy w zdobywanie wiedzy oraz pogratulował im wyników w nauce. Podczas naszej uroczystości gościł także Burmistrz dzielnicy Bemowo Pan Michał Grodzki, który jest absolwentem naszej szkoły i zawsze chętnie nas odwiedza. Pan Burmistrz zabrał głos, życząc uczniom i pracownikom szkoły spokojnego odpoczynku. Pan Dyrektor podziękował również pani Iwonie Wiewiór, przedstawicielowi Rady Rodziców, za zaangażowanie w życie szkoły i wsparcie podczas różnych uroczystości.

Następnie odbyło się ślubowanie klas trzecich oraz uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. Kolejnym etapem było wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców dla uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego oraz laureaci konkursów kuratoryjnych.

Po oficjalnej części odbyła się część artystyczna. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swój talent i swoje pasje w różnych kategoriach. Na zakończenie uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw. Koordynatorem uroczystości była pani Aneta Rzeszutek, dekorację przygotowała pani Anna Rodziewicz, a chór przygotował i poprowadził pan Jacek Kwiatkowski.

Przed nami kolejny rok szkolny, ale póki co korzystajmy z wakacji. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku!