• joomlaslide-kreatywnebemowo

26 - 30 listopada - Czytam, czytasz, czytamy - Tydzień z książką o
Ojczyźnie

3.09.18 r. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów oddziału zerowego odbędzie się o godz. 8.00 w sali 121 na I piętrze. Świetlica na parterze będzie czynna już od godz. 7.00.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych odbędzie się o godz. 8.00 z wychowawcami w następujących salach: klasa I A – sala 109, klasa I B – sala 104, klasa I C – sala 103 na I piętrze).

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas II – VII odbędzie się o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Po inauguracji zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w klasach.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas VIII i III gimnazjalnych odbędzie się o godz. 11.30 w sali gimnastycznej. Po inauguracji zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w klasach.

Serdecznie zapraszamy.