Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Piknik Naukowy „Back to school”

Dnia 16 września 2018 r. w Parku Górczewska odbył się Piknik Naukowy „Back to school”. Wolontariusze oraz uczniowie klasy 3 C z naszej szkoły wraz z opiekunami przygotowali własne stoisko naukowe. Zapraszali do udziału w licznych atrakcjach, do gier naukowych na różnym poziomie, a dla najmłodszych przygotowali edukacyjne kolorowanki. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, oprócz łamigłówek matematycznych, quizów językowych można było obejrzeć ciekawe doświadczenia chemiczne. Najmłodsi mogli skorzystać z kącika dla malucha, gdzie wolontariusze malowali ich twarze oraz pomagali zrobić opaski na głowę. Można było wziąć udział w doświadczeniach z wodą oraz przebić balon tak, aby nie pękł. Oprócz tego dzieci odkrywały fascynujące tajemnice teorii barw. Tworzyły trzy malowidła przestrzenne: magiczny dywan latający oraz wzorzyste płaszczyzny  powietrzne. Rozcierając różnokolorowe farby na folii i papierze poznawały zasady mieszania barw podstawowych w pochodne. Stosowały szeroką gamę kolorystyczną, bawiąc się przy okazji formą, fakturą i wyśmienitą aurą piknikowego spotkania.