Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Dzień z lekturą - 22 maja

Ślubowanie klas pierwszych

W czwartek 4 października klasy pierwsze świętowały bardzo ważny dzień w swoim życiu - Ślubowanie. Podczas uroczystości ślubowania głos zabrali Dyrektor Szkoły Pan Wojciech Barański, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo Pan Błażej Poboży oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Bagieńska. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego przystąpiono do aktu ślubowania. Uczniowie klas pierwszych z uwagą i przejęciem powtarzali słowa ślubowania. Następnie Pan Dyrektor z symbolicznym ołówkiem w ręku dokonał pasowania Maluchów na prawowitych uczniów Szkoły Podstawowej nr 364 im. Konstancji Markiewicz. Dzieci otrzymały z rąk Zastępcy Burmistrza nagrody książkowe, zaś od wychowawców pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia. Sztandar szkoły wyprowadzono, a recytacja uczniów i śpiew piosenek zachwyciły wszystkich zebranych. Dzieci spisały się znakomicie. Po inauguracji klasy pierwsze udały się wraz z wychowawcami oraz rodzicami do swoich sal lekcyjnych na poczęstunek.

Drogie Pierwszaki edukację szkolną czas zacząć!