• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Wycieczka do Sejmu RP

26 października 2018 roku klasa 1 A wybrała się na wycieczkę do Sejmu RP. Po dotarciu na miejsce i otrzymaniu przepustki wszyscy zostali skontrolowani przez straż Sejmu w celu sprawdzenia, czy nikt nie posiada przy sobie niebezpiecznych przedmiotów. Następnie klasa udała się na  zwiedzanie sejmu z panem przewodnikiem.

Na początek dzieci zostały zaproszone do zwiedzania Korytarza Marszałkowskiego, gdzie znajdowała się makieta kompleksu budynków sejmowych, tablica upamiętniająca posłów II Rzeczypospolitej, którzy zginęli w czasie II Wojny Światowej oraz tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej. Następnie uczniowie przeszli do sali obrad Sejmu RP. Po zajęciu miejsc siedzących dzieci z zainteresowaniem wysłuchały historii o powstaniu Sejmu. Wycieczka udała się wyśmienicie!