Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Przerwa wakacyjna:

20 czerwca 2019 - 1 września 2019

Dzień Kolumba

Dnia 24 października w naszej szkole obchodzony był Dzień Kolumba. Celem tego święta jest upamiętnienie odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba, które miało miejsce 12 października 1492 roku. Samorząd Uczniowski z tej okazji przygotował konkurs, który odbył się podczas godziny wychowawczej. I tak pod czujnym okiem przewodniczącej samorządu oraz uczniów klasy 3 C, która wspierała działania samorządu, przedstawiciele klas odpowiadali na szereg ciekawych pytań, związanych z Krzysztofem Kolumbem. W konkursie brały udział również klasy pierwsze, które miały pytania dostosowane do ich poziomu wiedzy, a w czytaniu i zrozumieniu pytań pomagali gimnazjaliści.

Wyniki konkursu:

I miejsce - klasa 3 D

II miejsce - klasa 3 A

III miejsce - klasa 8 A

Nagrodą dla klasy 3 D były 3 dni bez prac domowych, niezapowiedzianych kartkówek oraz pytania.