• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Konkurs IRBIS organizowany przez warszawskie zoo

Zapraszamy do udziału w konkursie IRBIS organizowanego przez warszawskie zoo.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych. Tematyka obejmuje tak współcześnie istotne zagadnienia jak: przyczyny wymierania lub spadku liczebności wielu gatunków zwierząt, sposoby zapobiegania degradacji naturalnego środowiska czy ochrona rodzimej fauny.
Szkoła zgłosiła uczestnictwo w konkursie. Szkolny etap konkursu odbędzie się 30 listopada 2018 na terenie naszej szkoły. Wszyscy uczniowie którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli biologii p. Elżbiety Borowskiej i p. Magdaleny Mrozowskiej.
Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem mailowym zoo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. [pobierz]