• joomlaslide-kreatywnebemowo

trojca-ksiazki

26 - 30 listopada - Czytam, czytasz, czytamy - Tydzień z książką o
Ojczyźnie

Konkurs IRBIS organizowany przez warszawskie zoo

Zapraszamy do udziału w konkursie IRBIS organizowanego przez warszawskie zoo.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych. Tematyka obejmuje tak współcześnie istotne zagadnienia jak: przyczyny wymierania lub spadku liczebności wielu gatunków zwierząt, sposoby zapobiegania degradacji naturalnego środowiska czy ochrona rodzimej fauny.
Szkoła zgłosiła uczestnictwo w konkursie. Szkolny etap konkursu odbędzie się 30 listopada 2018 na terenie naszej szkoły. Wszyscy uczniowie którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli biologii p. Elżbiety Borowskiej i p. Magdaleny Mrozowskiej.
Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem mailowym zoo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. [pobierz]