Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Klasy 4 - 8 godz. 10.30

Przerwa wakacyjna:

20 czerwca 2019 - 1 września 2019

Rozstrzygnięcie konkursu z języka niemieckiego

Jak co roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najciekawszą makietę przedstawiającą obiekt znajdujący się w państwach niemieckojęzycznych, wśród wykonanych prac pojawiły się m.in. Wieża Telewizyjna z Berlina, fragmenty Muru Berlińskiego, Brama Holsztyńska z Lubeki, wiedeński Pałac Schönbrunn oraz berlińska Brama Brandenburska. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, dodatkowo do każdej pracy dołączyli informacje o danym obiekcie oraz nazwy materiałów w języku niemieckim, z jakich makieta została wykonana. Podsumowaniem konkursu było wyłonienie zwycięzców, 7 listopada jury w składzie: pani Anna Lisiecka i pani Beata Tadaj za najlepszą pracę uznało Bramę Brandenburską, wykonaną przez Pawła Księżaka z klasy 3 F, II miejsce zajęła Monika Kamień z klasy 3 C, III natomiast Julia Świąć z klasy 3 F.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!