• joomlaslide-zima
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Apel z okazji Dnia Niepodległości - wszystkie klasy

14 listopada 2018 r. odbył się apel z okazji 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów.

Część artystyczną, pod kierunkiem p. Małgorzaty Kamińskiej, przedstawili uczniowie z różnych klas, a chór szkolny do występu przygotował p. Jacek Kwiatkowski. Korytarze szkolne oraz sale lekcyjne, które zachęcały do przemyśleń, zostały udekorowane przez klasy pod opieką wychowawców już na kilka dni przed uroczystością.

Podczas inauguracji uczniowie naszej szkoły wspomnieli wydarzenia poprzedzające datę 11 listopada 1918 roku, recytowali wiersze oraz śpiewali pieśni patriotyczne. Jest to święto, które skłania nas wszystkich do refleksji i wspomnień o tych, którzy walczyli o naszą wolność. A dzisiaj możemy być dumni, z tego co udało się NAM, jako Polakom, wówczas osiągnąć.