• joomlaslide-zima

trojca-wigilie

Wigilie klasowe - 21.12.2018

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Zawody od ,,zabawy do sportu”

W dniu 16 listopada b.r. 16 - osobowa drużyna złożona z uczniów klas 0-IV z naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach sportowych mistrzostwa dzielnicy Bemowo, rozgrywanych w hali OSiRu przy ulicy Obrońców Tobruku 40. Na zawodach rozegrało się 8 konkurencji wśród których uczestniczył zespół złożony z 12 osób. W naszej reprezentacji SP 364 uczestniczyli: Leonard Oleszkiewicz, Tymon Szeląg, Ola Mozdyniewicz, Lila Paczuska, Łukasz Chaber, Marcel Gontarczyk, Lena Kłos, Lena Wręczycka, Tadeusz Sikorski, Jan Suszek, Maja Łapin, Milena Strzelczyk, Remigiusz Wojtak, Aleksander Dworski, Zuzia Oleszkiewicz, Zofia Kośnik.

W klasyfikacji generalnej drużyna zajęła 4 miejsce, niestety awans do finału dawało tylko 1 miejsce. Wielkie gratulacje dla dzieci, które włożyły siły w ten wielki trud i z uśmiechem na twarzy podjęły walkę.