• joomlaslide-zima

trojca-wigilie

Wigilie klasowe - 21.12.2018

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Konkurs na świąteczną dekorację bemowskiej choinki

Zapraszamy do udziału w konkursie na świąteczną dekorację bemowskiej choinki:

Regulamin i karta uczestnictwa dostępne na stronie: https://www.bemowo.waw.pl/aktualnosc/konkurs-swiateczna-dekoracja-bemowskiej-choinki/?fbclid=IwAR0oSK7Vr_3xvqQolbQ8aaOWjTru6KZUgPrXo6s6FfaAhin5G-HrdpnebGc

Zasady uczestnictwa:

- konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich dzieci (do lat 18) mieszkańców dzielnicy Bemowo.

- dopuszczalna jest jedna ozdoba konkursowa od osoby. (15 cm x 15 cm maksymalny wymiar)

Cel konkursu:

- Popularyzacja artystycznej twórczości rękodzielniczej, poprzez prezentacje prac indywidualnych, rozbudzenie wyobraźni plastycznej i możliwość integracji z innymi uczestnikami.

- Otwarty konkurs dla dzieci (do lat 18), który ma na celu prezentację ręcznie wykonanych prac artystycznych, indywidualnych jak i z pomocą rodziny.

- Ozdoba świąteczna wykonana w dowolnej technice o wymiarach nie przekraczających 15 cm szerokości i 15 cm wysokości.

- Forma i prezentacja dowolna może to być np. bombka, gwiazdka, śnieżynka, mikołajek, choineczka, szyszeczka, krasnoludek, ….element który łączy te wszystkie ozdoby to zawieszka dzięki której można, każdą z nich zawiesić na choince.

Trzy kategorie:

1. Dzieci do lat 12

2. Dzieci w wieku 12-18

3. Prace wykonane z pomocą rodziny

Kryteria oceniania:

- pomysł i kreatywność

- estetyka prezentacji

- nie przekroczenie maksymalnego wymiaru 15 cm x 15 cm

- oddanie pracy w terminie i wypełnienie karty uczestnictwa w konkursie

Składanie prac konkursowych w dniach 26.11 – 03.12 (8:00 – 15:00) - termin nieprzekraczalny w Urzędzie Dzielnicy Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70, IV piętro p. 415 Wydział Kultury.