• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dnia 5 grudnia 2018 nasi wolontariusze uczestniczyli w spotkaniu związanym z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. W spotkaniu uczestniczyli wolontariusze w różnym wieku. Na początku zostali ciepło powitani przez organizatorów tego wydarzenia, a następnie opiekunowie zostali nagrodzeni za swoją pracę. Wśród osób docenionych przez władze Dzielnicy znalazła się nasza Pani Magdalena Krakowiak, której bardzo gratulujemy. Wszystkim wolontariuszom dziękował osobiście Burmistrz Bemowa. Podczas spotkania odbyło się wiele rozmów dotyczących wolontariatu, podczas których zapoznaliśmy się z uczniami innych szkół. Jedną z atrakcji był koncert piosenek z dawnych lat w wykonaniu artystów teatralnych. Na koniec dla wolontariuszy zostały przygotowane upominki, szwedzki stół oraz tort.