• joomlaslide-zima

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas 0-1) Termin: 22 stycznia
2019 r. o godzinie 18.00

trojca-apel

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 - 23 stycznia 2019r.

Zebranie z rodzicami 08.01.2019 godz. 18:00 - oceny proponowane

Koncert kolęd i wigilie klasowe

Dnia 21 grudnia odbył się koncert kolęd, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły. Śpiewały prawie wszystkie klasy. A wykonania kolęd i piosenek świątecznych były śpiewane w j. polskim, angielskim oraz francuskim. Klasy pierwsze dodatkowo zaprezentowały układ taneczny do różnych piosenek świątecznych. Na zakończenie występów, kolędę: „Dzisiaj w Betlejem”, zaśpiewali wszyscy nauczyciele i to była niespodzianka dla uczniów, która została przez widownię bardzo pozytywnie przyjęta. Po koncercie uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas na wigilie klasowe. Koordynatorem koncertu był pan Jacek Kwiatkowski.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby te święta były spokojne i rodzinne i aby każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.