Apel podsumowujący rok szkolny

Klasy 8 i 3 gimn. godz. 10.30

Przerwa wakacyjna:

20 czerwca 2019 - 1 września 2019

Koncert kolęd i wigilie klasowe

Dnia 21 grudnia odbył się koncert kolęd, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły. Śpiewały prawie wszystkie klasy. A wykonania kolęd i piosenek świątecznych były śpiewane w j. polskim, angielskim oraz francuskim. Klasy pierwsze dodatkowo zaprezentowały układ taneczny do różnych piosenek świątecznych. Na zakończenie występów, kolędę: „Dzisiaj w Betlejem”, zaśpiewali wszyscy nauczyciele i to była niespodzianka dla uczniów, która została przez widownię bardzo pozytywnie przyjęta. Po koncercie uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas na wigilie klasowe. Koordynatorem koncertu był pan Jacek Kwiatkowski.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby te święta były spokojne i rodzinne i aby każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.