• joomlaslide-rekrutacja147
  • joomlaslide-oddzialzerowy
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-be
  • joomlaslide-be
  • joomlaslide-be

Wielkanocna przerwa świąteczna: 18-23.04.2019 r.

Więcej

Dzień Ziemi - 25.04.

Więcej

Konkurs jednego wiersza - 29.04.

Więcej

Drukuj

Dzień otwarty - klasy 0 i I

Opublikowano w Aktualności

22 stycznia o godzinie 18.00 odbył się w naszej szkole dzień otwarty dla rodziców kandydatów i kandydatów do oddziału zerowego i do klasy pierwszej. W trakcie prezentacji w stołówce szkolnej dzieci/kandydaci uczestniczyli w zajęciach plastycznych przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w świetlicy głównej. Natomiast rodzice zapoznawali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 do naszej szkoły. Po prezentacji rodzice wraz z dziećmi udali się do zwiedzania szkoły.