• joomlaslide-rekrutacja147
  • joomlaslide-oddzialzerowy
  • joomlaslide-zima
  • joomlaslide-feriezimowe
  • joomlaslide-niemieckikonkurs
  • joomlaslide-kangur
  • joomlaslide-zawody
  • joomlaslide-be

trojca-dzienotwarty

Dzień otwarty (rekrutacja dla kandydatów klas IV-VII)
Termin: 15 lutego 2019 r. o godzinie 18.00

Więcej

trojca-balklastrzecich

Bal gimnazjalny - 22 lutego 2019 r.

Więcej

trojca-zebranie

Dzień otwarty 05.03.2019 godz. 18.00

Więcej

Drukuj

Dzień otwarty - klasy 0 i I

Opublikowano w Aktualności

22 stycznia o godzinie 18.00 odbył się w naszej szkole dzień otwarty dla rodziców kandydatów i kandydatów do oddziału zerowego i do klasy pierwszej. W trakcie prezentacji w stołówce szkolnej dzieci/kandydaci uczestniczyli w zajęciach plastycznych przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w świetlicy głównej. Natomiast rodzice zapoznawali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 do naszej szkoły. Po prezentacji rodzice wraz z dziećmi udali się do zwiedzania szkoły.