• joomlaslide-kangur

Konkurs wiedzy o "Kamieniach na szaniec" - 25 marca

Dni Frankofonii - 18-22 marca

Apel podsumowujący I semestr 2018/2019

Pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019 to już historia, dlatego spotkaliśmy się, by podsumować efekty wytężonej pracy uczniów i nauczycieli. Mimo, że koniec roku wydaje się być odległy, to niektórzy uczniowie od września z wielkim zapałem pracują na swój czerwcowy sukces. Jak zawsze, nasi wychowankowie godnie reprezentowali swoją szkołę, osiągając wiele sukcesów, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach i projektach. Podczas apelu prowadzący przedstawili uczestnikom uczniów, którzy w pierwszym semestrze uzyskali najwyższe średnie, bądź osiągnęli ponadprzeciętne wyniki w sporcie i konkursach przedmiotowych. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszej szkoły i życzymy sobie aby przyszły semestr był równie owocny w sukcesy.