• joomlaslide-rekrutacja147
  • joomlaslide-oddzialzerowy
  • joomlaslide-be
  • joomlaslide-be
  • joomlaslide-be

Test predyspozycji językowych dla kandydatów do klas siódmych,

6 czerwca 2019 r. godz. 9.00.

Więcej

Spotkanie z rodzicami dotyczące

"Lata w mieście" odbędzie się

5 czerwca w Dzielnicy Bemowo

Więcej

Dzień z lekturą - 22 maja

Więcej

Drukuj

Mistrzostwa Bemowa w badmintona 2019

Opublikowano w Aktualności

Dnia 29 marca odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dzielnicy Bemowo w badmintona dziewcząt i chłopców grupy starszej. W zawodach dziewcząt uczestniczyło 5 szkół i nasza szkoła zajęła III miejsce. W zawodach chłopców wzięło udział 6 szkół i tutaj również nasza szkoła zajęła III miejsce. Pamiątkowe medale wręczył Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo Pan Jakub Gręziak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników.