Drukuj

Wydarzenia sportowe

Użytkownik. Opublikowano w Uczniowie

Tenis stołowy - Bemowo 2019

11 grudnia 2019 roku w SP 301 przy ul. Brygadzistów 18 odbyły się Mistrzostwa Bemowa w tenisie stołowym chłopców. Rywalizowało 9 szkół z dzielnicy Bemowo. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. Reprezentanci: Jędrzej Rzepko, Piotr Sztenke, Szymon Łukasik. Opiekun: Lech Serwatka, nauczyciel wychowania fizycznego. Gratulacje dla chłopców :)


Unihokej 2019

W dniach 12–15 listopada odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Bemowa w unihokeju szkół podstawowych. Startowali chłopcy i dziewczęta z klas IV–VI, a także chłopcy i dziewczęta z klas starszych. Największy sukces odnieśli chłopcy z grupy starszej zajmując III miejsce. Gratulacje :)


Sportowe podsumowanie roku 2018/2019

6 listopada 2019 r. odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość miała miejsce w SP nr 341 przy ul. Oławskiej 3. Nasi uczniowie (obecnie absolwenci) odnieśli duże sukcesy sportowe w wielu dyscyplinach. W klasyfikacji ogólnej szkół na Bemowie chłopcy zajęli I miejsce a dziewczęta III. Nasi ubiegłoroczni uczniowie zdobyli 5 medali LII WOM (52 Warszawska Olimpiada Młodzieży) w lekkiej atletyce i brązowy medal w ringo. Oliwia Plewa - srebrny medal w pchnięciu kulą, Antoni Borkiewicz - złoty medal w skoku wzwyż, Andrzej Uliński - brązowy medal w pchnięciu kulą, Zuzanna Brzostowska - srebrny medal w skoku wzwyż, Kacper Biernadski - srebrny medal w skoku w dal. Brązowi medaliści w ringo to: Amelia Ziniewicz, Jagoda Wołenkiewicz, Alicja Gietka, Wojciech Krawczyk, Filip Kostyra, Jan Kołodziejski. Wszystkim medalistom życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach :)


Sztafetowe biegi przełajowe - Bemowo 2019

Również we wrześniu odbyły się biegi sztafetowe. Konkurencja, w której każdy z 10 osobowej drużyny biegnie z pałeczką dystans w przypadku dziewcząt 800m a chłopców 1000m. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klas młodszych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.


Indywidualne biegi przełajowe - Bemowo 2019

We wrześniu w Parku Górczewska odbyły się biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Z każdego rocznika danej szkoły mogło startować 8 uczniów. Pierwsza dziesiątka awansowała do biegów na szczeblu Warszawy. Zofia Bartnik z klasy 8 A zdobyła pierwsze miejsce w swoim biegu. Gratulacje :)