• joomlaslide-be
  • joomlaslide-zimawmiescie2020
  • joomlaslide-kangur2020

  • joomlaslide-rekrutacjaJezykiDwa
  • joomlaslide-Rekrutacja2020
  • joomlaslide-KonkursILOVEBemovo
  • joomlaslide-Konkursfoto2020edycja V

Dzień Kota w naszej szkole - 6.02.2020

Bal Karnawałowy dla klas 0-3 - 7.02.2020

Dzień otwarty dla rodziców uczniów uczęszczających do naszej szkoły - 3 marca godz. 18.00

Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Opublikowano w Aktualności

Dnia 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość została podzielona na dwie części. I część zaplanowana była dla dzieci młodszych, a druga część dla uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjalnych. W trakcie tych uroczystości pan Dyrektor Wojciech Barański podziękował uczniom za ich wkład pracy w zdobywanie wiedzy oraz pogratulował im wyników w nauce. Podczas naszej uroczystości głos zabrał także przedstawiciel Rady Rodziców, który podziękował za 3 lata współpracy. My, Radzie Rodziców, dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły i wsparcie podczas różnych uroczystości.

Następnie odbyło się ślubowanie klas ósmych oraz trzecich gimnazjalnych. Po ślubowaniu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. Kolejnym etapem było wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców dla uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie z wyróżnieniem otrzymali, m.in. książkę „Sedinum” z dedykacją i autografem autora książki pana Leszka Hermana.

Po oficjalnej części przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swój talent i swoje pasje w różnych kategoriach. Na zakończenie uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw. Koordynatorem uroczystości była pani Jolanta Bobryk, dekorację przygotowała pani Małgorzata Maj, a chór przygotował i poprowadził pan Jacek Kwiatkowski.

Za nami historyczne wydarzenie i zakończenie etapu kształcenia, którym było gimnazjum. My wspominamy ten okres bardzo dobrze i mamy nadzieję, że uczniowie również. Życzymy Wam dokonywania trafnych wyborów i powodzenia w szkole średniej.

Wszystkim naszym uczniom składamy podziękowania i gratulacje. Życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku!