Drukuj

Wychowawcy klas

Użytkownik. Opublikowano w Nauczyciele

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

wychowawcy

Nazwisko i imię

zastępcy wychowawcy

1.

1A

Fuks Eliza

Olchowik Ewa

2.

1B

Rzeszutek Aneta

Kamińska Małgorzata

3.

1C

Lisiecka Anna

Kowalski Marek

4.

1D

Wąsik Ewa

Chylicka Jadwiga

5.

1E

Mrozowska Magdalena

Bochnia Jonasz

6.

1F

Szaran Teresa

Michniowski Tomasz

7.

1G

Rodziewicz Anna

Jarek Grzegorz

8.

1H

Tomasiak Inga

Błocki Krzysztof

9.

1K

Mikusek Jolanta

Zięba Ewa

10.

2A

Bednarska Magdalena

Bobryk Jolanta

11.

2B

Szumel Anna

Puzyńska Aleksandra

12.

2C

Tadaj Beata

Borowska Elżbieta

13.

2D

Strzelczyk Beata

Chyc Bartosz

14.

2E

Puciło Sylwia

Pawłowska Kinga

15.

2F

Serwatka Lech

Pietrasik Maria

16.

3A

Ambroziewicz Agnieszka  

Świątkowska Beata

17.

3B

Jagieło Kamila

Krakowiak Magdalena

18. 3C

 Skrońska Beata 

Cichocka Elżbieta
19. 3D

 Widyńska Karolina 

Pietrasik Marzena
20. 3E

 Szymkowska Krystyna

Mankiewicz Marta

21.

3F

Burdak Ewa

Stępniak Izabela

Drukuj

Konsultacje nauczycieli

Użytkownik. Opublikowano w Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji

Sala

Ambroziewicz Agnieszka

Czwartek 14.30 – 15.15

101

Bednarska Magdalena

Środa 16.10 – 16.55

224

Błocki Krzysztof

Czwartek 14.30 – 15.15

207

Bobryk Jolanta

Poniedziałek 15.20 – 16.05

201

Bochnia Jonasz

Piątek 16.10 – 17.00

104

Borowska Elżbieta

Wtorek 14.30 – 15.15

109

Burdak Ewa

Środa 16.05 – 17.05

Sala gimnastyczna

Chyc Bartosz

Piątek 14.30 – 15.15

203

Chylicka Jadwiga

Czwartek 8.00 – 8.45

Cichocka Elżbieta

Wtorek 15.15 – 16.00

106

Fuks Eliza

Czwartek 14.30 – 16.05

103

Jarek Grzegorz

Środa 13.30 – 14.15

Sala gimnastyczna

Kamińska Małgorzata

Poniedziałek 14.30 – 15.15

218

Kolasińska Anna

Środa 17.00 -17.30

111

Kowalski Marek

Wtorek 14.30 – 15.15

Sala gimnastyczna

Krakowiak Magdalena

Piątek 14.30 – 16.05 

127

Kwiatkowski Jacek

Czwartek 15.20 – 16.05

204

Lisiecka Anna

Czwartek 14.30 – 15.15

117

Mankiewicz Marta

Środa 16.00 -17.00

Gabinet pedagoga

Michniowski Tomasz

Poniedziałek 14.30 – 15.15

207

Mikusek Jolanta

Środa 15.15 – 16.05 (od maja 14:30)

202

Młot Jarosław

Piątek 14.30 – 15.15

102

Mrozowska Magdalena

Poniedziałek 16.05 – 16.50

127

Naczk Zbigniew

Środa 14.30 – 15.15

Olchowik Ewa

Piątek 14.30 – 15.15

Sala gimnastyczna

Otolińska-Klimaszewska Mariola

Poniedziałek 14.30 -15.15

Pawłowska Kinga

Poniedziałek 14.30 – 15.30

Gabinet pedagoga

Pietrasik Maria

Wtorek 14.30 – 15.15

121

Pietrasik Marzena

Wtorek 14.30 – 15.15

Sala gimnastyczna

Puciło Sylwia

Poniedziałek 16.05 – 16.50

131

Puzyńska Aleksandra

Poniedziałek 14.30 -15.15

224

Rodziewicz Anna

Czwartek 15.15 – 16.05

202

Rzeszutek Aneta

Środa 14.30 -15.15

226

Serwatka Lech

Piątek 15.15 – 16.00

Sala gimnastyczna

Skrońska Beata

Środa 14.30 -15.15

219

Stępniak Izabela

Piątek 14.25 – 15.10

219

Strzelczyk Beata

Poniedziałek 14.30 -15.15

203

Suchoń Katarzyna

Czwartek 14.30-15.15

203

Szaran Teresa

Poniedziałek 14.30 – 15.15

228

Szumel Anna

Piątek 14.30 – 15.15

111

Szymkowska Krystyna

Środa 15.15 – 16.00

102

Świątkowska Beata

Poniedziałek 14.30 – 15.15

Tadaj  Beata

Wtorek 14.30 – 15.15

109

Tomasiak Inga

Piątek 14.30 – 15.15

201

Wasilek Michał

Poniedziałek 14.30 – 15.15

Wąsik  Ewa

Środa 15.15 – 16.00

121

Widyńska Karolina

Czwartek 15.15 – 16.00

104

Drukuj

Nauczyciele

Użytkownik. Opublikowano w Nauczyciele

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1.

Barański Wojciech

Muzyka

2.

Baruk Edyta

Edukacja wczesnoszkolna

3.

Błocki Krzysztof

Chemia, Fizyka

4.

Bobryk Jolanta

Język polski

5.

Bogacki Maciej

Wychowanie fizyczne

6.

Borowska Elżbieta 

Biologia

7.

Burdak Ewa

Wychowanie fizyczne

8.

Cebulska Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna

9.

Cichocka Elżbieta

Informatyka, Technika

10.

Dunarowicz Monika

Edukacja wczesnoszkolna

11.

Fuks Eliza 

Matematyka, Informatyka

12.

Grzywa Dariusz

Religia

13.

Hanshchuk Nadiia

Język francuski

14.

Janiszewska Bożena

Fizyka

15.

Kamińska Małgorzata  

Język polski 

16.

Kaźmieruk-Hryć Marlena   

Język polski

17.

Knajp Aleksandra

Oddział przedszkolny

18.

 Kotarba Sandra

Język francuski

19.

Kowalczuk Katarzyna

 Religia

20.

Krakowiak Magdalena

Religia

21.

Kwiatkowski Jacek 

Muzyka, Zajęcia artystyczne

22.

Lisiecka Anna

Język niemiecki

23.

Madziara Agata

Edukacja wczesnoszkolna

24.

Maj Małgorzata

Język angielski, Plastyka

25.

Mankiewicz Marta

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

26.

Mikusek Jolanta

Język polski

27.

Mrozowska Magdalena

Język francuski, Biologia

28.

Niechcielski Przemysław

Wos

29.

Noworycka-Skoczyńska Jolanta

Biblotekarz 

30.

Olchowik Ewa

Wychowanie fizyczne

31.

Pawłowska Kinga

Pedagog szkolny, Doradztwo zawodowe

32.

Pietrasik Maria

Matematyka
33.

Pietrasik Marzena

Wychowanie fizyczne

34.

Piwoni Michalina

Psycholog szkolny

35.

Puzyńska Aleksandra

Język angielski, Język włoski

36.

Rodziewicz Anna

Plastyka, Technika

37.

Rogala Agnieszka

Pedagog szkolny

38.

Rzeszutek Aneta

Język angielski

39.

Serwatka Lech

Wychowanie fizyczne

40.

Skrońska Beata

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa

41.

Strzelczyk Beata

Język polski

42.

Strzelecki Tomasz

Wychowanie fizyczne

43.

Suchodolska-Różycka Sylwia

Biblotekarz, Historia

44.

Szadkowska Jolanta

Matematyka

45.

Szaran Teresa

Historia, Wos

46.

Szymkowska Krystyna

Język angielski

47.

Tadaj Beata

Język niemiecki

48.

Wardak Judyta

Edukacja wczesnoszkolna

49.

Wąsik Ewa

Matematyka

50.

Widyńska Karolina

Język francuski

51.

Zięba Ewa

Bibliotekarz